Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hüvelygombám van? Szerintetek...

Hüvelygombám van? Szerintetek ez mennyi ideig tart? És mi miatt lett? Hüvelygomba időszak alatt lehet maszturbálni?

Figyelt kérdés
2017. aug. 15. 14:35
 1/2 anonim ***** válasza:

Addig tart, amíg ki nem kezeled. Anélkül nem fog elmúlni.

Sokmindentől lehet, pl partnertől, közös vécéhasználattól, nyilvános fürdőtől, de akár gyenge immunrendszertől (antibiotikum, szteroid, stb szedése) is.

Igen, lehet.

2017. aug. 15. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Amíg ki nem kezeled, magától nem múlik el, ahogy az első is írta.


Sok minden okozhatja, nekem pl egy intim lemosó miatt alakult ki, felborította a flórámat. Orvosnak mondtam a tüneteket, hogy ég, fáj, közben viszket is, pisilni alig tudok, annyira fáj, ő meg kenet nélkül írt fel gyógyszert, mint utólag kiderült, bakteriális fertőzésre, mert hólyaghurutom is volt. Sajnos nem használt, én meg arra gyanakodtam, hogy ez inkább gomba lesz, és annyira szenvedtem, hogy kínomban vettem egy Canesten Kombit, meg hüvelyflóra visszaállítót, és két nap alatt teljesen megszűnt minden panaszom. Még két hétig használtam a Protexin Gynophilus-t, meg pár napig kentem magam Canesten kenőccsel, mire időpontot kaptam a magándokihoz (előző sztk-s volt), addigra teljesen helyrejöttem, az orvosom is megerősített ebben.


Maszturbálásra én nem gondolnék a helyedben, érzékeny a terület, és fene tudja, hogy nem vinnéd-e át máshova is a fertőzést. Fordulj egy megbízható orvoshoz, és kérj kenetvizsgálatot, hogy az alapján a megfelelő gyógyszerrel kezeljenek.

2017. aug. 15. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!