Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ha minden eredmény negativ de...

Ha minden eredmény negativ de a kellemetlen érzés megvan, használhatok Lactofeel hüvelygélt?

Figyelt kérdés
A problémám a következő másfél éve Candida gombám volt amit kikezeltek, de még mindig üléskor főleg égő érzés érzek az egész hüvelyemben, nagyon nagyon kellemetlen illetve van fehér, krémes folyásom is(szagtalan).8 hónap alatt 2x voltam dokinál és minden NEGATIV lett, ők annyit mondtak minden oké de hiába, hiszen ez az égő érzés(ami különösen akkor jelentkezik ha a nemiszervem-hez valami hozzá ér, de nem folyamatos:pl ha fekszem akkor nem érzem) a krémes folyás mindennapos, nemi életet nem élek már 2 éve(az is gondott okozott).Szeretném kipróbálni a Lactofeelt, remélem nem ártana, már őszintén nincs ötletem és senki se tud segiteni.(Folyamatosan olvasok utána és ezeket a tüneteket egy ritka betegségnél olvastam a vulvodynia-nál, vélemény???)

2017. aug. 20. 19:00
 1/3 anonim ***** válasza:
Használhatsz persze. Próbálj ki többfélét, ha nem válik be ez a fajta.
2017. aug. 22. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nyugtalan nemiszerv szindroma? Hogy vagy azota?
2018. márc. 26. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem sok változás sajnos, bár nem élek nemi életet 2 éve és lassan bele törődtem, hogy ez nem fog változni...
2018. márc. 28. 18:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!