Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit tegyek, hogy kevesebbszer...

Mit tegyek, hogy kevesebbszer akarjak "magamhoz nyúlni"?

Figyelt kérdés

17 éves lány vagyok. Napi 2-3 suli időben is előfordul. Nyáron több is.


Az a problémám, hogyha egy nap többször csinálom, mondjuk négyszer vagy ötször, másnap nehezen sikerül utána. És hiába kívánom, meg szeretném, elég idegesítő, hogy kb órákig kell csinálnom, hogy eredménye legyen.


Meg hát az is probléma, hogy ha olyan van, akkor képes vagyok megoldani úgy, hogy akár társaságban is. (Nem buktam még le, de azért ez mégsem normális.)


Szóval a nőgyógyász tud valami hormoncsökkentőt felírni? Mert jó lenne ha idén tanulással többet tudnék foglalkozni.


A kérdés komoly, épp ezért nem a szexualitás témakörbe tettem ki, mert nem privát üzenetekre vagyok kíváncsi.



2017. aug. 20. 20:52
 1/9 anonim válasza:

Próbáld megállni, hogy egy darabig egyáltalán nem csinálod.

Ha jön az inger, és nem segítesz rá, akkor egy idő utan úgyis elmúlik.

2017. aug. 20. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

A fogamzásgátló csökkenti a vágyat (tapasztalat). De csak ezért szerintem nem fog receptet adni a doki, és ezért nincs is értelme ennyi hormont kapnod. Nekem ciszták miatt kell szednem.


L/19

2017. aug. 20. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Foglald le magad valamivel, az már tényleg nem normális, hogy ha társaságban is képes vagy félrevonulni emiatt.
2017. aug. 20. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Utolsó:

A probléma az az, hogy nem vonulok félre.


Ha nem csinálom akkor még inkább érzékeny vagyok. De amúgy így is képes vagyok felizgulni annyira, hogy a padtársam óvatosan rugdossa a székem. És nekem ennyi inger elég.


Szóval lehet mégse ártana ha felírna.


Azt hogy mást csináljak. Igyekszek magam sorozatokkal lekötni, de hát nem nézem egyfolytában őket.

2017. aug. 20. 21:49
 5/9 anonim ***** válasza:
Szerintem fordulj pszichológushoz...
2017. aug. 20. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szexuálszichológus, egyébként nem vagy normális.
2017. aug. 21. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

2-es vagyok:


Ha nem is vonulsz félre, az már elég nagy gáz...


Nekem is volt olyan időszakom a tabletta előtt, amikor mindig "azt" akartam. De vannak sokkal fontosabb dolgok is, amire figyelnem kell, amiket meg kell csinálnom. Nem mondom, hogy néha én sem engedtem a kísértésnek, de nem azon járt az eszem egyfolytában. Mióta elkezdtem szedni a bogyót, tényleg csökkent a vágyam, de nem hiszem, hogy neked emiatt felírna a doki, meg annyira nincs értelme. Fejben dől el, túl sok szabad időd van elkalandozni, ezért izgulsz fel. Ha elkezdődik a suli, már nem lesz ennyi szabadidőd. Probléma megoldva.

2017. aug. 21. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

De suliban is elkalandozok. És a munkahelyemen is ez volt, mondjuk ott inkább tűrtőztettem magam.


Tudom, hogy az amit csinálok, az nem normális, épp ezért szeretnék valami megoldást.


Szexuálpszichológushoz nem mennék, azt hiszem furán néznének rám apáék.


A sima pszichológussal meg nem tudom, hogy ezt megtudnám-e beszélni.

2017. aug. 21. 13:32
 9/9 anonim ***** válasza:
Önuralom. Mást már nem tudok mondani. Beteges, hogy ennyire nem tudod türtőztetni a gondolataidat.
2017. aug. 21. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!