Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Elmaradt a menstruációm,...

Elmaradt a menstruációm, norcolut-ot írtak fel, miért nem jön meg ettől sem? Többi lent.

Figyelt kérdés
Május 5-en menstruáltam utoljára, 25 éves vagyok, Tavaly szültem októberben, utána meg is jött rendesen. Januártól 2es fel hónapig szedtem Jangee fogamzásgátlót, amit migrén miatt abba kellett hagynom. Utána még 2szer megjott, azóta semmi. Többször ultrahangoztak, azt mondták szervi baj nincs, több perzisztalo tüszőm van. Írtak fel 2x1 norcolutot 5 napra, már 2 hét eltelt mióta abbahagytam a gyógyszer szedését, és még mindig semmi. Mi lehet a baj? Másnak is volt már ilyen, hogy attól sem jött meg? Mi lett végül?

2017. aug. 21. 15:43
 1/2 anonim ***** válasza:
Menj vissza a dokihoz, csak ő tud válaszolni.
2017. aug. 21. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Persze, tudom, hogy csak ő tud válaszolni, szeptember második hetétől lesz orvos, addig meg csak azért tettem fel a kérdést, hogy hátha volt már valakinek hasonló.
2017. aug. 22. 13:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!