Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit tegyek ha több mint egy...

Mit tegyek ha több mint egy hónapja menstruálok?

Figyelt kérdés

Nemrég kezdtem menstruálni ez a 4. mensim de ilyen nincs, már több mint egy hónapja tart . Mikor kezdődött erősebb volt ( mint mindig ) aztán gyengült onnantól kezdve hol gyengébb hol erősebb volt. És kb egy héttel ezelőtt megint erős lett most ismét gyenge .... Kb 2 hete voltunk orvosnál aki közölte hogy ez ilyenkor előfordul . Elküldött ultrahangra de ott nem láttak semmit azt mondta hogy szedjek e vitamint . Az utóbbi 2 napban nem jött semmi és nagyon megörültem hogy elállt erre most megint kezdődik . Magándokihoz megyünk hétvégén hamarabb sajnos nem tudunk . És már teljesen ki vagyok idegileg is..... Bocsi hogy össze vissza írok csak már a fejem is fáj .És kezdem azt hinni hogy soha nem fog elmúlni.:( Ha valakinek volt ilyen panasza mit kapott rá ? Hogy múlt el ? Légyszi segítsetek !!

A válaszokat előre is köszönöm.


2017. aug. 22. 10:08
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
De a vérzéscsillapitó nem csak csillapítja a vérzést hanem mikor alig van el is állítja? Mert most igazából nem az a gond hogy erős hanem az hogy még mindig jön .
2017. aug. 22. 18:14
 12/15 anonim ***** válasza:

Jó, akkor szenvedj, EHHEZ a mérhetetlen hülyeséghez nincs mit hozzáfűzni!


Komolyan, anyukád hová teszi az eszét, hmmm?! Vagy felnőtt. Én már két hét menzi után kézen fogtam a gyerekemet és vittem az orvoshoz, mert nem normális.


De mindegy, nem érdekel, nem én leszek súlyosan vérszegény, mire dokihoz kerülök.

2017. aug. 22. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Ezt komolyan nem értem . Előző válaszoló te nem olvastad el a kisbetűs részt vagy csak szimplán nem tudod felfogni? Írtam hogy 2 hete voltunk orvosnál és hétvégén megyünk vissza .
2017. aug. 22. 20:47
 14/15 A kérdező kommentje:
Ja és kedves utolsó előtti neked köszi és akkor most mi van ezzel a vércsillapitóval?
2017. aug. 22. 20:48
 15/15 A kérdező kommentje:
Na és utolsó neked mit csinált volna a gyerekeddel mikor ennyi idősen mint én meg se vizsgál és ha ultrahangon minden rendben gyógyszert se ad??? Hmmm? Bocs nem akarok veszekedni csak így is kivagyok idegileg...
2017. aug. 22. 20:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!