Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A nemiszervem környékén...

A nemiszervem környékén furcsa kemény valami van. Ugye nem lesz bajom? Többi lent.

Figyelt kérdés

Szóval. A nemiszervem környékén találtam egy csomót(?).

Egyik napról a másikra jelent meg és nem tudom hogy mi lehet. Nem piros, de kemény. Válaszokat előre is köszönöm!

13/l



2017. aug. 26. 07:10
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Csiklódra. Elírtam másodjára... Bocs! :(
2017. aug. 27. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

# 10


Azért a csiklójára valószínűleg nem illik, hogy "egyik napról a másikra jelent meg". xD

2017. aug. 27. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Ez igaz! :D

De hátha csak most vette észre!?

2017. aug. 27. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Basszus! NEM a csiklóm! Attól még hogy nem vagyok nagyon idős, tudom hogy az mi, és hol van! Ne nézzetek már hülyének!!
2017. aug. 30. 03:12
 15/16 anonim ***** válasza:

Akkor írd már le végre, hogy a gáton, a kisajkakon,a nagyajkakon vagy a szeméremdombon van az a nyomorult csomó!

Ne csodálkozz, hogy hülyének néznek, ha le sem tudod írni a problémádat. Pl. leírhatnád, hogy milyen színű, fáj-e, viszket-e, érzékeny-e? A bőr felületén van, vagy mélyebben érzed?

2017. aug. 30. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Kedves #15-ös. A csomó bőr alatt van nem mélyen. A színe nem tér el a környezetétől és a nagyajkamon van. Most, hogy eltelt pár nap, mintha kisebb lenne. Nem fáj, csak akkor, ha megnyomom. Kb. Naponta egyszer beszúr. Azaz érzés olyan, mintha üvegszilánk lenne benne.
2017. aug. 31. 03:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!