Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért így jött meg? Ez bajt...

Miért így jött meg? Ez bajt jelent? Meg vagyok ijedve.

Figyelt kérdés

Ma van a 4. gyógyszermentes napom. Tegnap este már görcsölt a hasam, fájt a fejem. Ma is fáj a hasam. Végülis meg is jött. De nekem ezen a napon már rendes vérzés szokott lenni, most meg csak erős barnázás van. Ez volt a 9.levél. Természetesen rendesen bevettem az összes szemet. Augusztus 17-én voltam utoljára együtt a barátommal.

Volt valaki így? Beindulhat még a vérzés? Nagyon meg vagyok ijedve :(

22N


2017. aug. 27. 16:39
 1/7 anonim ***** válasza:

Persze,néha megesik,hogy nem ugyanazon a napon jön meg,mint szokott.

Ha valóban rendesen szedted/szeded akkor nincs okod aggodalomra.

2017. aug. 27. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Nem szedtel mas gyogyszert? Vitaminokat? Mert az is kihathat
2017. aug. 27. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A barnázás is vér, csak meg van alvadva. Nincs ezzel semmi gond. Amúgy nekem világ életemben így volt. Első nap barnázás van, nagyon ritka, hogy első nap rögtön rendes, piros vérzés van, illetve az utolsó két napom is csak barnázás. És így volt ez fogamzásgátló szedése mellett és anélkül is.
2017. aug. 27. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Nem szedtem semmit mellette és rendesen bevettem minden szemet. Nekem ez szokott lenni az első napom, és mindig rendes vér jön már, ilyen barnázás sosincs.

Az a baj ma orvost sem tudok hívni mert vasárnap van.

2017. aug. 27. 16:52
 5/7 anonim ***** válasza:
Teljesen normális, ehhez nem kell orvos.
2017. aug. 27. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

A vérzés mennyisége egyre csökken a fogamzásgátlótól. Nekem a második levél után is már csak 2 napig tartott a vérzésem és utána el is múlt.


L/19

2017. aug. 27. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Akkor jó.

De nagyon fáj a hasam, és már nem is barnázok :(

2017. aug. 27. 20:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!