Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ilyen esetben kiir az orvos 1...

Ilyen esetben kiir az orvos 1 napra?

Figyelt kérdés

A menstruaciom 4. Napjan kb 4-5 oran at snnyira gorcsol a hasam, hogy kb csak osszegornyedve tudok sirni. Semmilyen gyogyszer nem hasznal. Ez nemreg kezdodott, de ugye a nyari szunetben nem volt vele baj. Viszont most hogy jon az iskola, kicsit izgulok hogy mi lesz. Az orvos ki tud irni csak erre az egy napra havonta? Tudom hogy ez nem betegseg, de ulni sem tudok abban a par oraban, nemhogy meg jegyzetelni, vandorolni termekbe, tesizni stb.


14/L



2017. aug. 28. 16:47
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!hasonlò kèppen vagyok èn is😉

Nálam volt olyan h reggel annyira fájt h kb wc-ig nem tudtam elmenni kicserèlni...anya elment az orvoshoz ...3s irt ki 2 nap igazolást...tudom ez nem a legjob modazere..de ha ilyen borzasztó a helyzet akkor muszáj...probalj ki tobb gyogyszert hatha segit...meg probalj egészségesebb étkezésre térni..az is sokat segothet..meg az egyes teafajtak...

2017. aug. 28. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A tesire meg probalj felmentest kerni..hatha engedik..

https://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__nok-egeszsege__8748..

Ezt meg en irtam ki annak idején...mint ahogy latod nalam is hasonlok a proglemak...

Az elozo voltam

Remelem valamennyit tudtam swgiteni..es kitartast a sulira💝💝es sikeres evkezdest!!😘

2017. aug. 28. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Koszonom, es neked is!❤
2017. aug. 28. 18:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!