Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Kontakt vérzés mitől lehet?

Kontakt vérzés mitől lehet?

Figyelt kérdés
Többször előfordúlt màr,hogy szex utàn rózsaszínes folyàsom volt. Eddíg igazàn nem is foglalkoztam vele,tegnap viszont szex utàn,élénk piros vérzésem volt,kicsit megijedtem. Azt olvastam,hogy az ilyen kontakt vérzés,mindíg valamilyen elvàltozàstól van. Ràkszűrésen kb 2éve voltam,mikor a fiammal voltam terhes. Orvoshoz is fogok menni,csak nehéz össze hozni,hogy valaki a kisfiamra tudjon vigyàzni addíg,mivel pàrom,folyamatos műszakban dolgozik. Anyânâl,meg kb 3hónapja derűlt ki,hogy méhnyakràkja van,màr meg is műtötték. Akinek volt,ilyen vérzése,legyen szíves írja meg,hogy mitől volt. Szex nem volt dúrva,attól nem lehet. Félek nagyon.
2017. aug. 28. 17:24
 1/2 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy csak méhszájseb okozza, de lehet súlyosabb dolog is a háttérben. Mindenképp orvoshoz kell menni, nekem ugyanilyen tünetem volt, csináltak egy egészségügyi kaparást, utána megszűnt a vérezgetés és a szövettan alapján szerencsére nem volt komoly oka.
2017. aug. 28. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a vàlaszod,mindenképp elmegyek orvoshoz,remélem minden rendben lesz.
2017. aug. 28. 21:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!