Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ti hogyan szoktátok suliba?

Ti hogyan szoktátok suliba?

Figyelt kérdés

Lassan 2 ève ,hogy meg van...de mèg mindig fèlek a auliban a mensivel járò dolgokhoz....èn otthon a nadrág zzsebèbe szoktam betenni egy-egy betète....így talán nem annnyira feltünó..de tesi elött hogy cserèljem...na meg tesin...a hasam a görcsoldòk ellenère is fájfelmentèst meg nem adnaj...lenne pár kèrdèsem is😁

Ti mit használtok a suliban(tampon vs betèt)

Hogy "juttatjátok"el a wc-ig

Tesi òrát hogy oldjárok meg???

Köszönöm a kedves válaszokat



2017. aug. 28. 17:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Betétet használok, viszem magammal a táskám/vagy zsebbe rakom, nekem nem szokott annyira fájni, de görcsoldó, a tanárunk nekünk sem ad felmentést.


16L

2017. aug. 28. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
87%
Tesi óra alól nem is kell felmentés, ugyanis a mozgás a legjobb görcsoldó.
2017. aug. 28. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Ezt pontosan tudom..😉csak vannak olyan esetek is mikor megmozdulni se tudok ...😢ugyhogy olyankor a mozgas a legutolsó amire gondolok

Köszönöm a válaszokat!!

2017. aug. 28. 17:55
 4/11 anonim ***** válasza:
Nekem most nyaron jott meg szoval en is kivancsi vagyok. En tampont hasznalok szoval majd az orarendtol fugg sz9val hogy mikor lesz tesi majd ugy igazitom a csereket. Meg majd a szekrenyemben fogom tarolni a tamponokat es csak kimegyek kinyitom a szekrenyt es a zsebembe rakom aztan el a wcre...kezmosas kivarom a sort becsengetnek addig gyors csere aztan megyek orara. Igy tervezem. 14/l
2017. aug. 28. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Hat egyszeruen zsebrerakom. Nalunk nincs nagyon cseszegetes a lanyok kozott szerencsere meg hogy JUJJ XY-nak MEGJOTT.
2017. aug. 28. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Egyebkent is a menzesz termeszetes dolog.
2017. aug. 28. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
76%
Úgy old meg ahogy eddig a 2év alatt ..
2017. aug. 28. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Én tampont használok tök praktikus kicsi stb.

Sajna nálunk is tesizni kell.Ha nagyon görcsölök akkor nem megyek tesire.Ha nem nagyon akkor elmegyek.

A wc-ig úgy juttatom el pl. ha szoknya van rajtam a kezembe fogom a tampont.

2017. aug. 29. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Hát már nem most voltam középsulis, de egy jó darabig betéteztem azt táskában vittem ki, esetleg zsebbe gyömöszöltem. Tampont meg simán zsebrevágod vagy marokban is kiviszed :-D Munkahelyen is így van azóta.

Tesizni nem nagyon tesiztem akkor se ha nem volt meg :-D :-D :-D

2017. aug. 29. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Ém betétet használok, egyszerűen a zsebembe rakom és kimegyek a wc be egyébként nálunk sincs ez a piszkálódás, hogy jaj neki megjött jaj de ciki van úgy, hogy 2 megyünk el wc re mert mi úgy szoktuk hogy megfogjuk/megtartjuk egymásnak a wc ajtót(lehet hogy ez vki ek fura) tesi órán a tanár nekünk se hagyja hogy ne tessizünk csak akkor ha orvosi felmentésünk van
2017. nov. 5. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!