Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez milyen betegség lehet?

Ez milyen betegség lehet?

Figyelt kérdés

Már 5 napja enyhe hányingerem van szinte egész nap, mégis éhségérzetem van folyamatosan. Az alhasam is fájdogál lassan egy hete, és hol nincs semmilyen folyásom, hol sárgás-nyálkás. Emellett néha szédülök is, bár gondolom az a meleg miatt van.

Arra gondoltam hogy nőgyógyászhoz megyek előbb, nem háziorvoshoz, mert aggódom a folyás meg enyhe alhasi fájdalom miatt, szerintem a hányinger is emiatt van, biztos valami fertőzést szedtem össze (most voltunk nyaralni egy hétig, talán ott). Kértem időpontot nőgyógyászatra, de csak délután érek rá, így jövőhétre kaptam.

Ma viszont mire hazaértem a bugyimon sárgás folyás nagyon enyhén véres volt, tudjátok mint mikor menzesz után már csak pecsétel, alig lászik de azért egyértelműen vér. Még 6 napom van hátra menzeszig, de már arra is gondoltam hogy hamarabb fog megjönni a vér meg hasfájás miatt, és hogy egész nap kívántam az édeset, bár ilyen velem még nem fordult elő.

Ez mi lehet? Jól tettem hogy nőgyógyászhoz mentem háziorvos helyett?

Mielőtt ilyen ötlet is felvetődne, a terhesség kizárt!:)



2017. aug. 30. 19:55
 1/1 anonim ***** válasza:

Úristen......előbb jön meg 6 nappal...jézusom!!!!!!!

Ki vagyok mér ezektől az idióta kérdésektől. Igen, előbb fog megjönni. Eddig nem fordult elő, hát most igen. Ennyi.

Hányinger meg sok mindentől lehet.

Ja és én előbb aggódnék a sárga folyástól mint attól hogy 6 nappal előbb jön meg.

2017. aug. 31. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!