Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ezek hormonzavar tünetek?...

Ezek hormonzavar tünetek? Valakinek volt már hasonló, és mitől?

Figyelt kérdés
Kb két hónapja vettem észre bizonyos tüneteket. Már régóta rendszertelen a menzeszem, van hogy kb 3-4 havonta jön csak meg kb két napra. a dokim ilyenkor mindig ad gyogyszer, amitől megjön újra de ezt játszuk már éve óta újra és újra. most elküldött hormonvizsgálatra, mert a mellem is sokat fáj, meg egyszer volt, hogy vmi véres váladék jött a bal mellemből. a vizsgálat szerint nincs peteérésem de ezt eddig is tudtuk. most kaptam megint gyógyszert. viszont vannak két hónapja olyan tüneteim, hogy annyira fáradt vagyok, alig tudok normálisan bármit megcsinálni, holott én korán kelős típus vagyok, este kb 11ig pörgök. melo, otthoni melo, háztartás, edzések stb. most meg vonszolom szinte magam. nem tudok koncentrálni sokat fáj a fejem, feszül a mellem, hőhullámaim vannak, feszült vagyok, meg néha mintha depis lennék pedig nincs rá okom. probálok odafigyelni már hogy mit eszek, mozgok többet, keveset kávézok és már alig cigizek. de nem akarnak mulni a tünetek. már a környezetem is észrevette hogy valami nem stimmel. farkas éhes vagyok mindig, sokat eszem mégsem hizok úgy igazán mint alapbol. és idegesít hogy mi van. voltam vérvételen is ilyen általánoson ahová a háziorvos küldött de azt mondta semmi komoly nincs. mitől vannak ezek? vagy mit tehetnék még hogy éljem újra a napi életem? mert így nagyon fárasztó és teljesen kivagyok, hogy sokszor ha hazaérek melo után inkább lefeküdnék és réggelig csak fetrengenék és aludnék. főleg hogy én én nem vagyok ilyen. lehet attol hogy nincs peteérésem és vmi hormon probléma van? köszi előre is. N/32
2017. aug. 31. 14:32
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!