Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Mikor esek teherbe? Menni fog...

Kiscsillag21 kérdése:

Mikor esek teherbe? Menni fog egyáltalán természetes úton? Van, aki hasonló cipőben jár/járt és sikerült? Valaki segítsen légyszi!

Figyelt kérdés

3 hónapja diagnosztizálták nálam az inzulinrezisztenciát és mellé pjzsmirigyalulműködést,kaptam gyógyszereket: Meforal és Letrox és a mostani vérvétel eredményem a következőképpen néz ki ciklus közepén:

Ösztradiol: 160,5 pmol/l

Tesztoszteron total: 2,51 pmol/l

Progeszteron: 3,9 pmol/l

Össz prolaktin 743,8 mU/l

Aktív prolaktin: 469,8 mU/l

Luteinizáló hormon: 19,6 U/l

Follikulus stim. hormon: 7,0 U/l

DHEA-S: 9,09 unmol/L

SHBG: 46,92nmol/l

cukor éhgyomor: 4,9 mmol/l

120 perces: 3,8 mmol/l

inz éhgy.: 7,42 uU/ml

inz 120 perces: 23,28uU/ml

Hát ennyi, már 3. éve csak a remény van,még kitartó vagyok,de kezd elhagyni az erőm..:(



2013. okt. 27. 13:49
 1/6 anonim ***** válasza:
Az inzulinod nem is vészes csak a 0 perces kicsit, persze nem ártana egy 60 perces sem. A hármas kezelés mellett kb 95%-nak összejön spontán. De van akinek nem. Kell pár hónap amire helyre állnak a dolgok.
2013. okt. 27. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

3 hónapja szedem a bogyókat,és sportolok napi rendszerességgel, lehet h a 60 perces lesz a következő vérvételen :S

Akkor nem olyan vészes az ügy? Megnyugodhatok?

2013. okt. 27. 14:22
 3/6 anonim ***** válasza:
az inzulinod egyáltalán nem vészes, de sajnos nem csak ezen mulik.
2013. okt. 27. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Mire gondolsz? Fejtsd ki nyugodtan, minden tapasztalat érdekel!! Köszi, Üdv.!
2013. okt. 27. 15:16
 5/6 anonim ***** válasza:
A cukrod az, ami elég aggasztó, ugyanis nagyon leesik a 120 perces értéked a terhelés hatására. Ilyenkor feltehető, hogy van vmikor egy jelentősebb inzulin kiugrás, ami leviszi ennyire. Az előző válaszoló arra célzott szerintem, hogy sajnos nincs különösebb jelentősége annak, hogy kinek milyen értékei vannak, nem érdemes összehasonlítgatni. Mindenki egyedi, és teljesen eltérően reagál a kezelésre. Értem ez alatt azt, hogy pl. nem mindenkinek válik be ugyanaz a gyógyszer. Vagy sajnos előfordul, hogy valakinek annyira nem is rosszak az értékei, mégis több hónap, vagy akár egy év is kell a javuláshoz és fordítva, nagyon rossz eredményekből hipp-hopp baba kerekedik. Kitartás!
2013. okt. 31. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod,akkor türelem és kitartás!!!
2013. okt. 31. 10:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!