Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Késett a menstruációm 4hetet....

Késett a menstruációm 4hetet. Negatív teszt 2hete. Ma reggel óta görcsölök. Reggel barnáztam utána kevés piros. De még mindig nem indult be. Melleim fájnak. Görcsölök azóta is. Mi lehet? Nem akar leválni a nyálkahártya? 26

Figyelt kérdés
2016. okt. 16. 19:25
 1/6 A kérdező kommentje:
Ma du.is negatív a teszt.
2016. okt. 16. 19:26
 2/6 anonim ***** válasza:
Várj még pár napot, és ha nem jön meg, akkor menj el orvoshoz!
2016. okt. 16. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Reggelre volt rendesen.De mikor dobtam ki a tesztet pár óra múlva a 2.-ik csík hajszálvèkony rózsaszín.Már bánom h.nem dobtam ki azonnal.Most fèlek hogy ez normális szellemcsík csak.Vagy későn fogant a baba.Nem tudok mást tenni veszek tesztet és reggel megnézem.Görcsölgetek a melleim is fájnak még.A vérzès nem erős csak reggelre volt normálisan.Bocsi h.ennyire rèszletesen írom.De hátha v.-ki tud mondani v.-mit.
2016. okt. 17. 10:01
 4/6 anonim ***** válasza:
vegyél még egy tesztet és reggeli vizeletből csináld meg. A halvány pozitív is pozitív.
2016. okt. 17. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
De vékony ès vérzès is jelentkezett.Így is van esèly?
2016. okt. 17. 11:30
 6/6 anonim válasza:
Nekem ugyanez volt anno ės azóta van egy 7,5 ėves fiam mert vėgül terhessėg lett a vėge..:) azóta van valami fejlemėny?Vårom vålaszod,kívåncsi vagyok.
2016. okt. 30. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!