Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szerintetek ezzel forduljak...

Szerintetek ezzel forduljak doktorhoz? Vagy, csak azert van, mert sokat gondolok terhessegre es bebeszelem magamnak a tuneteket?

Figyelt kérdés
Ez a 3.honap,h mensi utan 2-3 nappal ujra jelentkeznek enyhe alhasi fajdalmak es petefeszek szurka,de tenleg nagyon enyhek,szinte alig erezni,csak ha nagyon odafigyelek akkor veszem eszre. A petefeszek szurkak kicsit erosebbek,plane felidoben mikor ovulaciom van. A mensim is atvaltott 27napra a 30-31rol,kicsit erosebb is lett. E honapban ciklusom 11.napjan viszont barnaztam is,gondoltam arra h nem birt rendesen kiurulni,mert rogton verzes elmulasa utan szeretkeztunk es ez a 3.ik honap h mensi elott-utan nem vedekezunk,sot el is megy bennem,mert nem lenne gond ha jonne a baba,csak eloszor meg ki elveznenk,hogy 1x 1x lehet vedekezes nelkul is szeretkezni. Habar en az utolso mensim elott bebeszeltem magamnak h terhes vagyok...lehetnek ettol a fajdalmak,mert mindig arra gondolok,h lehet teherbe estem,vagy valami komolyabb bajt is jelenthetnek ezek az enyhe fajdalmak. Tenleg nagyon enyhek de mensi utan par nappal jelentkeznek amig meg nem jon ujra. Ja es meg annyi,peteeres utan most elkezdetek fajni a melleim is es megduzzadnak pedig nem szoktak eddig. Bocsi,h ilyen hosszu lett!
2017. szept. 4. 13:03
 1/2 anonim ***** válasza:
Akármi miatt is van, azt kizárólag orvos tudja neked megmondani.
2017. szept. 4. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mindenképp menj el dokihoz, ha már a baba is jöhetne. Jól jönne egy ultrahang.
2017. szept. 4. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!