Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 1 hónapja feküdtem le a...

1 hónapja feküdtem le a barátommal és nem merek el menni nőgyógyászhoz mert akkor anyum megtudja hogy már nem vagyok szűz! Meg lehet kérni a doktort hogy ne írja rá hogy tág vagina?

Figyelt kérdés
2009. jún. 3. 17:58
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
95%

megkérni meg lehet csak nem biztos hogy meg is teszi, bár vannak ismerőseim akik arról számoltak be hogy megkérték az orvost és közölte hogy "persze a kislánya még szűz." :)

úgyhogy tegyél egy próbát szerintem. amúgy hány éves vagy? :)

2009. jún. 3. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim válasza:
96%

hova?a homlokodra?

az orvosoknak megtartják a titkokat,nem fog egyböl anyukádhoz szaladni.miért nem mondod el neki?

2009. jún. 3. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim válasza:
94%
Szerintem ez egyértelmű hogy nem. Meg talán nem is lenne merszed megkérni az orvost. Hamár kicsit nagyobb akkor egyedül is elmehetsz ( nem írtad le hány éves vagy:/) és akkor nem feltétlenül tudja meg. De gondolj bele hogy te hogyan lettél, egyszer anyud is volt fiatal. A legjobb az őszinteség:)
2009. jún. 3. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim válasza:
69%
úgy bírom az ilyet:) lefeküdni le mertél a barátoddal, de már vállalni nem mered? na ha olyan nagykislánynak érzed magad vállald ha még anyád le is tol érte. az orvos helyében még amúgy írnám rá...
2009. jún. 3. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:
16 vagyok! és mert amikor a nővérem elevsztette akkor kicsit balhéztak!
2009. jún. 3. 18:07
 6/26 anonim ***** válasza:
96%
Nem értem miért hiszitek azt, hogy riasztja a szülőt...ez már sokadik ilyen para. Menj el egyedül, nem kell ettől félni, nem kell kíséret sem, egész nap lyukakat néz, egyedül nyugodtan elmehetsz. Azt viszont nem írtad le miért. Tablettáért, vagy fertőzés, vagy miért? Mert akkor kell, amikor valamit akarsz tőle. Ilyet meg úgyse ír rá, hogy tág vagina. Ezt bármelyik nőére ráírhatná akkor pff
2009. jún. 3. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:
háát nincs fertözésem vagyis nem tudok róla csak anya elakar vinni már rég óta ellenörzésre mert szerinte eléggé öreg vagyok már hogy elmenjek
2009. jún. 3. 18:13
 8/26 anonim ***** válasza:
90%
De én egyszerűen nem értem, hogy mit kell ezen ennyit parázni!:O Előre beszéld meg anyukáddal, hogy egyedül akarsz bemenni, de azért elkísérhetne. Ha nem nagy haverja a doki anyukádnak, akkor már hogyan mondana neki bármit is, ha nem megy be veled a vizsgálóba (ami mellesleg csak rád tartozik)?? A doki megkérdezi, hogy szűz vagy -e, akkor megmondod, hogy nem, azután nem fog ezen lovagolni, csak a vizsgálat miatt kell tudnia! Nem írja fel sehová meg semmi. Megvizsgál, kijössz, megmondod anyukádnak, hogy megvolt a vizsgálat, nincs semmi bajod, ennyi. És mindenki örülhet.
2009. jún. 3. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:
és ha mondom neki hogy az vagyok még akkor nem használ semmilyen eszköszt (kacsa) csak keenetet vesz?
2009. jún. 3. 18:43
 10/26 anonim ***** válasza:
90%

Hey, ne izgulj ennyire. Muszáj anyukáddal menned? Engem elkísért a barátom... :)


Ha nálad ez nem lehetséges, akkor se túl nagy gáz. Az előttem szólóknak igaza volt: kérd meg anyukád, hogy maradjon kint. Bent az orvos meg fogja kérdezni, hogy szűz vagy-e még, aztán esetleg szó eshet a védekezésről is... de őt köti a titoktartás és ha te nem szeretnéd, akkor anyudnak nem kell tudnia semmiről.

(Azért ehhez tényleg olyan orvoshoz menj, aki nem anyukád kedves ismerőse, mert ott valahogy mégis megvan a veszélye a dolognak.)


Nem para a dolog, fel a fejjel ;)


Viki(16)

2009. jún. 3. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!