Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Normális a folyásom? A nőgyógy...

Normális a folyásom? A nőgyógyász szerint igen.

Figyelt kérdés

Elmentem nőgyógyászhoz kivizsgáltatni magam. Néha jobb oldalt a petefészkemnél éreztem egy szúró fájdalmat.

Megvizsgált az orvos, azt mondta minden rendben van. A folyásomra kamillás irrigálást javasolt, azt mondta a szúrófájdalom a folyásom többlete miatt van, de ettől elmúlik. Most ezt mire véljem?

Egyébként nem viszketek lent, nincs büdös szaga sem, és darabosnak sem darabos.


Semmi konkrétumot nem mondott az orvos, alig várta, hogy kimenjek felöltözni.

Ha nincs semmi bajom, akkor minek javasolta a kamillás irrigálást. Gyulladásom lehet?

Sima sztk-ban voltam, szerintetek menjek el magánorvoshoz?


2017. szept. 9. 21:54
 1/4 anonim ***** válasza:

Vett kenetet ez a zseni? Mert ha nem akkor menjél el, igen. Mégis honnan a fszbol tudna, h nem vagy-e gombás vagy bakteriális fertozeses, igy ránézésre. Imádom az ilyen orvosokat. Nekem is volt bakteriális fertőzés es nem volt semmifele kellemetlen panaszom csak folyásom.


Kaptam ra kombinalt huvelykupot,.elmult.

2017. szept. 10. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nem vett kenetmintát.

Akkor mindenképp felhívom a magánorvost időpontért.


Köszi!

2017. szept. 10. 09:05
 3/4 anonim ***** válasza:
1vagyok. Amit meg megtehetsz es az is segithet, h veszel egy doboz laktofeelt. Ha valami kis jelentéktelen bacid van akkor az segíteni fog. Azt vegighasznalod vársz par hetet es ha van folyás elmész ha nincs nem. Lehet csak a ph borult fel.
2017. szept. 10. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Irrigálást meg alapból nem kéne javasolni... Ha bakteriális fertőzésed van, azt az irrigálás simán "felnyomhatja", és csúnya méh meg kismedence gyulladást okozhat. Az meg, hogy még kenetmintát se vett... De amúgy lehet sima felborult hüvelyflóra is, ha az orvos nem mondja majd a kezelés után, akkor is érdemes valamilyen tejsavas hüvelykúpot alkalmazni flóra visszaállításra.
2017. szept. 10. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!