Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nagyjából 1 hete kellett...

Nagyjából 1 hete kellett volna megjönnie, de ehelyett tegnap delután 6 fele jelentkezett kevés vérzés előtte barna folyás féle, , aztán estére már semmi. Többi lent. Ez lenne a menstruáció?

Figyelt kérdés
Ma egésznap szintén semmi csak barnás a bugyin és most estére megint minimális vérzés. Ez lenne a menstruációm? Sosem volt ilyen a menstruációm. Az orvosom csak 1 hét múlva tud fogadni, elfoglalt.

2017. szept. 12. 22:04
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Terhesség kizárható?
2017. szept. 12. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Teljesen nem, mivel 2és fél éve párom van :D nos a lényeg,hogy menstruáció után 1nappal voltunk együtt.
2017. szept. 12. 22:50
 3/22 A kérdező kommentje:
Tervezzük a babát, ezért akkor nem védekeztünk. (Menstruáció utáni első napon) .. Viszont a többi aktusnál kiszálásos módszert alkalmaztunk. Meg igazából keveset tudunk együtt lenni úgy, így kb.a kiszálásos 2-3 alkalom lehetett. Lehetséges a terhesség akkor?
2017. szept. 12. 22:53
 4/22 anonim ***** válasza:

Úgy nem igazán,esetleg ha 2 menetet nyomtok és az előző ejakulációból marad sperma a párod húgycsövében.

De még úgy is elég kicsi az esélye.

De ha tervezitek a babát,akkor miért szakítjátok meg az aktust?

2017. szept. 13. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Előtte is mindig megszakítással voltunk együtt, mondhatnám "megszokásnak" . Tudom elég hülyén hangozhat. Szóval nem igazán tudom hova tenni ezt a "vérzés -nem vérzés "dolgot , ma ismét semmi vérzés csak barna. És ha van is vér nagyon halvány a wc papíron. És eddig sosem volt ilyen, vagy megjött rendesen vagy pár napot késet. Most viszont 1 hete durván ,hogy késik.
2017. szept. 13. 08:13
 6/22 anonim ***** válasza:
Akkor tesztelj egyet,lehet,hogy amiatt marad ki.:)
2017. szept. 13. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:

Pár nap múlva tudok csak tesztelni.

De tegyük fel, terhes vagyok.. akkor ezek a tünetek miért jelentkeztek?:/ kicsit megvagyok ilyedve.

2017. szept. 13. 10:40
 8/22 anonim ***** válasza:

A beágyazódás lehet,nem?

Jó,akkor várd meg a két hetet,az a biztos.

2017. szept. 13. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:

Van rá esély!

Hát, köszönöm szépen a válaszokat, pár nap múlva tesztelek, és talán az orvosom is most majd már rá ér egy vizsgálatra. Ha valakinek esetleg lenne még segítő szándékú hozzászólás írja meg legyen szíves! Köszönöm!

2017. szept. 13. 11:15
 10/22 anonim ***** válasza:
Nekem pont egy ilyen menstruáció végi együttlétből fogant a fiam.
2017. szept. 13. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!