Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Melyik always betét a legjobb?

Melyik always betét a legjobb?

Figyelt kérdés
Nem szeretem az északait mert iszonyat nagy és szerencsére nincs rá szükségem :) melyiket ajánljátok?14/l

2017. szept. 16. 15:48
 1/5 Vera27 válasza:
Szia én 13 éves vagyok és én az Always ultra senzitive soft cotton betétjét használom ami nem nagy .
2017. szept. 16. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Akkor a nappalit esetleg?Talán próbáld ki az összes éjszaki mellett beszerezhető betétet és döntsél,hogy melyik jött be ennyi az egész olyan nagy feladat,hogy megkel kérdezni?
2017. szept. 16. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Vera27 válasza:
Szia én 13 éves vagyok és én az Always ultra senzitive soft cotton betétjét használom ami nem nagy .
2017. szept. 16. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én az Always majdnem minden betétjét kipróbáltam, de nekem csak az Always Sensitive Soft Cotton jött be (világosrózsaszín csomagolású) ez nem zörög, nem gyűrődik össze, nem merev, és puha. A többi Always nekem nagyon műanyag.

Sztem próbáld ki. Ja és kb. ugyanannyit bír, mint az éjszakai betétek. Több méretben is kapható.

Ha kérdésed van nyugodtan írj.

14/L

2017. szept. 16. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm már egyszer kipróbáltam régebben de már nem emlékszem milyen volt de kovetkezore akkot ezt próbálom😊
2017. szept. 17. 08:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!