Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fáj a mellem olyan furcsán,...

Fáj a mellem olyan furcsán, éhes vagyok sokszor es fáradt, mi bajom lehet?

Figyelt kérdés

3 nap mulva kellene hogy megjöjjön, de már 2 hete fáj a mellem, először ilyen hónaljból kisugárzó fájdalom volt aztán oldalt fájt most meg az egész fáj de megduzzadva nincs. Nekem mindig mielőtt meg kell jönnie pár nappa előtte megduzzad és fáj oldalt, de most nem ilyen. 1 hete kb elég gyakran éhes vagyok, bár ez mensi előtt néha előfordul velem. Ez is olyan 1 hete igaz rám hogy mindenben nagyon elfáradok és elalszom a tv előtt is meg a buszon hazafele délután.

Most kezdtem az egyetemet, nagyot csalódtam a szakban amire jelentkeztem és utálok oda járni, talán emiatt lehet egy alapvető rossz közérzetem?

Szerintetek mi bajom lehet, terhes vagyok? Vagy ez csak egy ilyen hónap? Ez a fura mellfájdalom zavar a leginkább.


2017. szept. 18. 14:45
 1/1 anonim ***** válasza:

Akár terhes is lehetsz, mind erre utaló tünet, már ha van rá esély (védekezés nélküli szex). A várható menstruáció napján csinálj egy tesztet.


De a stressz is okozhatja természetesen.


MIndenekelőtt végy egy tesztet!

2017. szept. 18. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!