Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Kellemetlen szag lent?

Kellemetlen szag lent?

Figyelt kérdés
A vaginámnak elég rossz szaga van, pedig minden nap legalább kétszer átmosom szappannal kívül-belül és használok intim mosakodót is, de fürdés után kb. fél óra elteltével megint érzem, hogy nincs friss illata, esti fürdés után meg másnap undorító. Nem szokott viszketni, se fájni, se szúrni, se semmi. Az alsóneműmön szokott lenni valamiféle folyás, aminek szintén rossz szaga van, és gyakran még a nadrágomon keresztül is érzem, és elég kellemetlen. Azt olvastam, hogy gombás fertőzésnél nincs szag, esetleg élesztő szag és fehéres váladék, de nálam általában átlátszó, víz szerű inkább, ezért nem értem, hogy mi lehet ez, mert még csak nem is az ápolatlanság. Ez nálam régóta jelen van, de mióta nagyjából fél éve elkezdtem fogamzás gátlót szedni, rosszabb lett. Valakinél volt már hasonló? Nincs túl sok időm/alkalmam orvoshoz menni, szóval gondoltam először megkérdezem itt, hátha valami egyszerű módszerrel lehet ezen javítani.

2017. szept. 21. 21:12
 1/4 anonim ***** válasza:
50%
A hormonok és a tabletták miatt de a műszálas alsók sok cukor élettelen dolgok fogyasztása is okozza . Ezek a szénsav , finom liszt , tejtermék , sok főtt és bolti kész tartós áru .
2017. szept. 21. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%
Lényeg, hogy ha Gyuri hív, ne fürgyél le, mert ő szereti, ha büdös egy kicsit :D
2017. szept. 21. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Tejtermékeket és tartós árut szinte soha nem fogyasztok.

Akkor lehet, hogy akár pl. egy pamutbugyi is segíthetne?

2017. szept. 21. 21:30
 4/4 anonim ***** válasza:
72%
Nem fog segíteni. Bakteriális fertőzésed van. Orvoshoz menj el!
2017. szept. 21. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!