Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 3 hete menstruálok, fogamzásgá...

3 hete menstruálok, fogamzásgátlót szedek?

Figyelt kérdés

Először kezdtem el szedni a fogamzásgátló tablettát, most tartok a 22. szemnél.

Amióta elkezdtem szedni, folyamatosan megvan.

A vérzésem harmadik napján kezdtem el szedni a gyógyszert, mert azt írta a betegtájékoztató, hogy az csak védekezés szempontjából nem jó, de amúgy lehet.

Nem szokásos vérzésnek mondanám, inkább a barnás fajta (keveredve pirossal) és azért az átlagnál kevesebb, olyan amikor megvan és már az utolsó napok vannak.

Olvastam egy úgynevezett áttöréses vérzésről, ami a csökkentett hormondózis miatt alakul ki, a méhfal kiszárad, bevérzik.

Volt már valakinek hasonló? Az interneten azt olvastam, hogy egy normális, de eléggé kételkedem. Forduljak nőgyógyászhoz?



2017. szept. 23. 11:04
 1/3 anonim ***** válasza:
Sima pecsételő vérzésről is szokott írni a tájékoztató az első hónapban.A megvonásos vérzésed normálisan zajlott?
2017. szept. 23. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
a megvonásos vérzésem még nem jelentkezett (még nem is kell elvileg, mert ez 24-4 napos gyógyszer
2017. szept. 23. 11:24
 3/3 anonim ***** válasza:

Ja,értem.Azt hittem,hogy 21 pluszos.

Mindegy,elviekben a pecsételő vérzés normális valameddig,viszont pont azért szokták javasolni,hogy ne a vérzés első napján kezdjék el szedni,hanem 2-5.nap között,mert akkor nem lesz vérezgetés egész hónapban.


Rá kellene kérdezni az orvosnál,hátha nem jó ez a hormontartalom neked.

2017. szept. 23. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!