Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Delutan futoversenyem lesz,...

Delutan futoversenyem lesz, nincs ver, rakjak be tampont?

Figyelt kérdés

Multhet vasarnao kezdodott a mensim es tegnap delelott meg elegge vereztem aztan delutan edzes volt ezert beraktam egy mini tampont este amikor kivettem egyaltalan nem volt veres... Ejszaka nem jott semmi. Reggel nagyon minimalis barna folyasom volt. Delutan futoverseny rakjak be tampont? Mert betetet nem tudok mert ugy nem lehet futni mert kidorzsol? Vagy eleg egy vastagabb tisztasagi? Mar volt regebben olyan hogy menstrualtam aztan 1 napot kimaradt es elkezdett jjra onleni a verem...es felek hogy a futastol ujra verezni kezdek es el fogok azni...

Mit tegyek? 14/l



2017. szept. 23. 11:11
 1/4 anonim ***** válasza:
49%

Én tennék be mini tampont,mert így egész verseny alatt azon fogsz idegeskedni,hogy vérzel-e.

Ezt a napot még bírd ki vele.:)

2017. szept. 23. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Oke, csak egyaltalan nincs verem es felek hogy felsertem a huvelyem
2017. szept. 23. 11:46
 3/4 anonim ***** válasza:
49%
Nézd,2 lehetőség van:vagy felteszel egy tampont vagy beteszel egy tisztasági betétet.
2017. szept. 23. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Na vege a futasnak... Probaltam tampont felrakni de egyszeruen nem siekrult, mert nem volt ver... Ezert maradt a tisztasági es renykedtem hogy jo lesz...de szerencsere nem tortent semmi...nem vereztem
2017. szept. 23. 15:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!