Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lehet megis van valami baj?

Lehet megis van valami baj?

Figyelt kérdés

6 eve van menzeszem.

2x volt h kimaradt egy egy honap es a kov honapba megjott ho elejen es ho vegen.

(ugy ertve a 2honap h eltellt 2-3honap a 2kozt)

es egyszer volt, hogy kaptam ra gyogyszert h meginditsa.

Amugy 28-30napra vannak a ciklusaim.

Kicsit szoktam gorcsolni mikor megjon de nem veszes. Van mikor semmit nemis faj.

Voltam dokinal aztmondta 'sze tiszta ' belul ciszta semmi nincs.

Ez nem gaz megis h mar 3x volt ilyen h kesett 1hot 6 ev alatt?

Szerintetek?


2017. szept. 25. 08:22
 1/4 A kérdező kommentje:

Eltelt 2-3ev a 2kozt'

Bocsanat rosszul irtam

2017. szept. 25. 08:23
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerintem nem lehet nagy gáz. Van akinek soha életében nem áll be pontosan. Hiszen nem gépek vagyunk, a menzeszünk sem óramű pontossággal működik. Nekem lassan 10 éve van meg és még mindig nem tudom "percre pontosan" kiszámítani mikor fog megjönni. Csak annyit hogy kb ezen a héten itt és itt esedékes.

Szeptemberben rendszeresen késik egy hetet az egyetemi stressz miatt... és ez már gimiben is így volt.

Nyugi, ne aggódd túl, mert a stressz/aggodalmaskodás/lelki állapot is befolyásolja a ciklust.

2017. szept. 25. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Koszonom szepen :)

Azert ha megyek ujra dokihoz rakerdezek megegyszer :)

2017. szept. 25. 11:16
 4/4 anonim ***** válasza:
De jó neked, hogy csak ilyenek miatt kell aggódnod! Szerintem tök fölöslegesen...
2017. szept. 25. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!