Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Alacsony cukorra miért ad az...

Alacsony cukorra miért ad az orvos Metformint (Metfogamma 1000 tablettát)?

Figyelt kérdés

Endokrinológusnál voltam, aki elküldött laborvizsgálatra. Egyszerű cukrot mértek, ami a minimum alatt volt, erre felírt Metfogamma 1000 tablettát, reggel fél, este fél szemet.

2x vettem ki,mert még nem telt le a fél év, amire vissza kell menjek, és mindkét alkalommal csodálkoztak a gyógyszertárban,hogy miért szedeti velem az orvos,ha eleve alacsony a cukrom, ez pedig mégjobban leveri.

Menstruáció kimaradás miatt kerestem fel az endokrinológust, illetve azért, mert PCOS-t állapítottak meg nálam.

24L


2017. szept. 25. 14:22
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem konzultálj egy másik orvossal is és csak akkor szedd a gyógyszert, ha az is azt mondja, hogy kell. Addig meg felejtsd el, mert többet árt, mint amennyit használna.
2017. szept. 25. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!