Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Van esély mellben lévő ciszta...

Van esély mellben lévő ciszta miatt részleges felmentést kapni?

Figyelt kérdés
2 centis cisztám van és az lenne a kérdésem, hogy van e esélyem arra, hogy részleges felmentést kapjak testnevelésből? Pár hónap múlva kell majd visszamennem mammográfiára. Részleges felmentést alatt olyat értek, hogy pl. egy kidobójáték vagy olyan dolog ami miatt megcsaphatom valamivel a melleimet. Nem egész óráról szeretnék felmentést csak félek, hogy az ütések meg hasonló dolgok nem tennének jót neki. Orvoshoz csak 1 hét múlva tudok menni akitől megkérdezhetném. 18/L

2017. szept. 25. 15:15
 1/3 anonim ***** válasza:
Ezt az orvossal beszéld meg. Ha tuddja, hogy iskolás vagy és eddig fel sem merült a dolog, akkor kérdezz rá. Egyébként meg fogadd el a szakvéleményét, ha úgy ítéli meg, hogy szükséges, hidd el ki fogja állítani a felmentést. Egyébként meg mindenféleképpen szólj a tesi tanárnak, hogy ez a problémád, vagy kérd meg anyukádat, hogy beszéljen vele.
2017. szept. 25. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem kellene kapnod felmentést.

Sosem értettem, hogy a tesitanárok miért imádják azt a hülye kidobójátékot. Annyi hasznos testmozgás-forma van, és ez csak az agresszivitást fokozza meg sérülésveszélyekkel jár. Ciszta nélkül is gáz, ha mellbe találnak egy lányt. De az sem sokkal jobb, ha arcon- vagy fejbe találják egymást. Mekkora baromság már ez, hogy az a cél, hogy a másikhoz hozzáb.szd a labdát?

Bocsi az offért. Amúgy a jóga, torna még hasznos is lehet ciszta esetében, mert segíti a nyirokkeringést.

2017. szept. 25. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen a valaszokat, megnyugtattatok! Bocsanat, hogy ekezet nelkul fogok irni. Az igazsag az, hogy regen szerettem a kidobo jatekot amig ide nem jottem kozepsuliba. Most nagyon sokat jatszunk mas osztalyok ellen ott pedig elszabadul a pokol. Mindenki ugy dob mint az orultek es nem torodnek azzal, hogy hol talalnak el, csak az a lenyeg hogy minnel nagyobbat csattanjon. Megkonnyebbules lenne ha kaphatnek egy felmentest alola, eddig is feltem hogy ugy talalnak el hogy fajjon de most meg jobban feltem magamat.
2017. szept. 25. 21:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!