Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyi esely van igy?

Mennyi esely van igy?

Figyelt kérdés

Utoljara julius 28-an szeretkeztunk. Vedekeztunk,nem szakadt ki es meg ki is huzta elotte.. Augusztus 5-en megjott a menstruációm,ugy ahogy szokott. 16-an estefele par halvany csepp volt a fehernemumon (aznap volt a peteeresem is az alkalmazas szerint). 2-3napja faj a hasam, beleszur. Most mintha melegebb is lennek.. Mivel talaltak regebben cisztat,igy arra gyanakszom,hogy az csinalja,ezert 29-en megyek ultrahangra,hogy nezzek meg. A következo menstruációm 31-re van "josolva" az alkalmazas szerint.

A leirtak alapjan terhesseg kizarhato?



2017. aug. 22. 21:50
 1/10 anonim ***** válasza:
76%

Terhesség nem valószínű, volt menstruációd és 1 hete ovulációd is - ez normál ciklus.

Azért vagy melegebb, mert ovu után progeszteron hormon termelődik, ez emeli a hődet.

2017. aug. 23. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Koszonom!! Ma mar a hasam sem faj annyira,de az alhasam fel van puffadva kicsit,vagyis kemeny. Azok a cseppek ijesztettek meg kicsit,de azon a heten ugyanolyan atlatszo folyasos akarmim volt,mint szokott
2017. aug. 23. 10:49
 3/10 anonim válasza:
Szerintem sem lehetsz terhes,nyugi :)
2017. aug. 23. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
En a terhesseget kizarom es kivanom h egeszseges legyel! :))))
2017. aug. 23. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen!!☺ probalok megnyugodni,hogy sem baba,sem jelentos ciszta novekedes van most ez.
2017. aug. 23. 14:39
 6/10 A kérdező kommentje:
27 nappal az aktus utan, vagyis ma, elso vizeletbol negativ lett a teszt
2017. aug. 24. 20:54
 7/10 anonim ***** válasza:
Na rendben! Ha még mindig vannak kételyek akkor még egy teszt. Az megnyugtat. De nem vagy az.
2017. aug. 25. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Szerintem sem vagyok az,mert latjatok,semmi esely nincs ra. Egeszen addig nem is gondoltam ra,mig nem volt az a par csepp a fehernemumon, akkor megijedtem,hogy mi lehet ez.
2017. aug. 26. 07:56
 9/10 A kérdező kommentje:
A ciszta felszivodott es nem terjedt at mas szervekre!
2017. aug. 30. 07:49
 10/10 anonim ***** válasza:
Hala isten! 😇😘
2017. aug. 30. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!