Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lehetséges abortusz után pár...

Lehetséges abortusz után pár hétre megfoganni?

Figyelt kérdés

Abortuszra kenyszerültem, mert nem dobogott a baba szíve, még nem szültem! A műtét 4 hete volt. És kb. 10 napig véreztem.. 2 hét után együtt voltam a párommal, megszakítással. Olvastam sok helyen , hogy az a normális ha 4-6 hét között jön meg, mivel kiszámíthatatlan , ezért nem tudom mikor bolt peteérésem. A mellem mintha egy kicsit meg lenne duzzadva, de nem feszül, tegnap a petefészkem és a hugyhólyagom

fél órán át szúrt,görcsölt és nem tudom , hogy miért.. nem azért mert, hogy akkor volt peteérésem? Szerintetek újra teherbe eshettem? Válaszokat köszi!


2017. szept. 27. 12:07
 1/10 anonim ***** válasza:
Elvben nem kizart, de az ilyesmire kitalaltak mar a teszteket.
2017. szept. 27. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
11%
Ne haragudj, de csinalod a hülyeseget megint.nem lettél felvilágosítva, hogy esik teherbe az ember? havonta fogsz abortuszra járni?
2017. szept. 27. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
70%

Nem megy az értő olvasás, 2? Missed ab volt.


Lehet.

2017. szept. 27. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

2-es: nem ártana elolvasni a kérdést - a kérdezönek nem azért volt abortusza, mert nem akarta volna a gyereket, hanem mert nem élt és mütéti befejezés volt!!!!



Kérdezö: a megszakítás nem védekezés, ezért lehetsz terhes.

De azt nem értem, hogy miért nem vártátok ki az elöírt hat hét szexmentességet - ezzel ugyanis igencsak veszélyezteted az egészségedet!

Könnyen lehet ezért az is, hogy nem terhes vagy, hanem valamilyen fertözést kaptál és emiatt gyulladás alakult ki.

2017. szept. 27. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Lehet fertőzést kaptál, az első menstruáció elmúlta után lehet előszőr szexelni, 2 hét után korai volt.
2017. szept. 27. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
A mell duzzadás akkor mitől lehet?
2017. szept. 27. 14:28
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem inkább a dokihoz menj vissza, nem ártana egy újabb vizsgálat.
2017. szept. 27. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Menj vissza az orvosodhoz, mert ez lehet inkább fertőzés lesz. Egyébként abortusz után minimum 3-6 hónapot várni kell, hogy regenerálódjon a méh nyálkahártyája.
2017. szept. 27. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Lett baba kerdezo?
2018. jan. 15. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nem.
2018. febr. 4. 21:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!