Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Elso abortusz, mite szamithatok?

Elso abortusz, mite szamithatok?

Figyelt kérdés

Nehez helyzetben vagyok, fiatal, meg suliba jarok es dolgozom mellette, nem tudom megtartani a gyereket. Volt paromtol van aki egy kocsog, es nem akarom miatta elszurni az uj kapcsolatom, mert talaltam magamnak egy nagyszeru ferfit. Szoval abortuszom lesz. Ma allapitottak meg, hog y7 hetes terhes vagyok, ultrahang, vervetel, vizeletminta megvolt, szerdan megyek vissza konzultaciora az altatosokhiz, csutortokon a csaladszervezeshez. Tudom hogy "az", hogy fog majd zajlani, csak kicsit felek. Egyedul a szuleim, az ocsem, es a gyerek apja tud arrol, hogy allapotos vagyok. Meg a pasim elol is el kell titkolnom es be vagyok parazva. Valaki kicsit felvilagositana jobban aki mar atesett abortuszon?


Ui.: Ez az elso terhessegem.


19/l



2017. máj. 15. 20:38
1 2 3 4
 1/35 A kérdező kommentje:
Bocs a helyesirasomert, telefonrol irok.
2017. máj. 15. 20:44
 2/35 anonim ***** válasza:
52%

Első abortusz? Miért többet tervezel?

Köcsög az exed? Annyira mégse lehet az ha lefeküdtél vele és teherbe estél

és az a nagyszerű pasi ott fog hagyni a fenébe ha titkolózol előle. Nekem nem kéne egy hazug.


Amúgy használd a keresőt, naponta legalább három abortuszos kérdés van. Nem nagy művészet.

2017. máj. 15. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 A kérdező kommentje:
Meg csak 19 vagyok, honnan kene tudnom, hogy nem hoz meg az elet ilyeneket? Nyilvan en se szeretnem, de senki sem lat a jovobe. Igen, egy kocsog, viszont nem csak engem hasznaltak mar ki, ugyhogy csak hallgass, te is hibazol. Annyira sok hulye kerdes van, megsincsenek mind alatt ilyen bukok. Inkabb valaszolnal normalisan kocsogoles helyett.
2017. máj. 15. 20:48
 4/35 anonim ***** válasza:
74%
Reggel be kell menni éhgyomorra, és úgy emlékszem du valamikor engednek haza. Inkább a lelki oldala viseli meg az embert nem a műtét. Amúgy a barátod nak is el kellene mondanod, nem fogod tudni titkolni. Nemi élet nem lehet utána kb. Két hétig.
2017. máj. 15. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
52%

Szia!

mire számíts? arra, hogy a kapcsolatotokat tönkrecseszed azzal, hogy már az elején titkolózol.

másodszor meg: befekszel, kitágítanak, a magzatot darabokra vágják, egy porszívószerű szerkezettel kiszippantják belőled, majd kidobják.

2017. máj. 15. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
58%

Meg csak 19 vagyok, honnan kene tudnom, hogy nem hoz meg az elet ilyeneket?


Azta micsoda erkölcsi magaslatokban élsz..basszus téged tényleg nem visel meg hogy kikaparják belőled a magzatodat? Csak így beszélni róla, hogy ja..valszeg, mivel hülye vagyok védekezni, lesz még egy pár..gondolom anyád büszke rád...

2017. máj. 15. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim válasza:
68%
Arra gondoltál, hogy az új pasi is megfogja tudni, mert az abortusz után 6 hétig nincs szex. Indításának ez elég necces..
2017. máj. 15. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
32%
5ös hat hétig nincs szex kapartatás után...bár a kérdező ezt úgyse fogja betartani. Bárkivel történhet hasonló, de azért ennyire érzelemmentesen kijelenteni hogy lesz még ilyen..hát bicskanyitogató stílus...
2017. máj. 15. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 A kérdező kommentje:
#7-es hallgass! Atkozottul megvisel, most is sirok miatta, ugyhogy nekem ne magyarazz! Vedekeztunk, kepzeld tabletta mellett estem teherbe!
2017. máj. 15. 20:54
 10/35 anonim ***** válasza:
33%

kérdező, ha már most is megvisel, utána csak rosszabb lesz!

biztos van rá mód, hogy megtartsd

2017. máj. 15. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!