Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Kimutatja az orvosivizsgálat...

Bogika:) kérdése:

Kimutatja az orvosivizsgálat az 5-6napos várandóságot? Vásároljak tesztet?

Figyelt kérdés

Orvosi vizsgálattal negatív eredményt diagnosztizáltak , de a mellem megnőtt és be van duzzadva és menstruacios idoszakjaimban ilyen nem fordult még elő.

Lehetséges hogy tul hamar mentem a vizsgálatra mert a rosszul sült el akció után 5.napon.... és meg nem mutatta ki a valós eredményt a vizeletem ? Vannak már 2napos terhességi tesztek ezért bízom benne h a kórházi vizelet vizsgálat is kimutatta volna....


2017. okt. 1. 12:58
 1/2 anonim ***** válasza:

5 napja történt a baleset? A ciklusod hányadik napján tartasz?


Nem, ilyenkor nincs az a teszt és orvosi vizsgálat, ami kimutat bármit is. A kétnapos tesztet nem tudom értelmezni, a tesztek a hCG kimutatásán alapszanak, azok max. a menstruációhoz (annak elmaradásához képest) "kétnaposak". A beágyazódás előtt vagy (ha megtörtént a megtermékenyülés), pont ugyanaz van jelenleg, mint bármikor ovuláció után. Azzal a különbséggel, hogy nagyjából most indul a beágyazódás, ami UTÁN mutathatóak ki majd a hormonok pár nappal először.


Szóval nem, nem mutatja ki. És a tüneteid is (ha helyes a leírásod és számolásod) csak simán PMS (ha ovuláció után vagy). Ezt egy bő hét múlva lehet talán megmondani.

2017. okt. 1. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

15-16 naposat esetleg, de még az sem biztos!

5-6 nap után még gyakorlatilag terhes sem vagy. Isten sem tudná megmondani

2017. okt. 3. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!