Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 34. hetes kismamák hogy...

Tünde1989 kérdése:

34. hetes kismamák hogy vagytok? Mennyit híztatok eddig? Hogy viselitek a várandóságot?

Figyelt kérdés
2015. febr. 18. 14:28
 1/4 anonim ***** válasza:
én itthon vagyok már, sokat (rengeteget) alszok (vagyis inkább fekszek- pihenek). nálunk nincs mérleg de 2 hete a védőnőnél már +12-őt mutatott - igaz, a versenysúlyomnál 4 kilóval kevesebb voltam mikor terhes lettem. ezen nem parázok, főleg hogy nemigen látszik. én azt viselem a legnehezebben hogy nem tudom felmérni mit tudok megcsinálni és mit nem. belekezdek valamibe, átlag dolgokba -főzés-mosás-takarítás, aztán félbe kell hagynom és ettől kibukok. vagy pl. attól is hogy a kutyámmal nem tudok úgy és annyit játszani mint szeretném. csak hogy a férjemmel való foglalkozás hiányosságait ne is említsem... fizikailag meg vannak jobb és rosszabb napok, a bébi fecergésétől függően - ha épp keresztbe van moccanni se tudok. de remélem most már megállapodik irányban. szoktam terhestornát csinálni az nagyon jól tud esni, kicsit felpörget. és észrevettem ha 2-3 nap kimarad majd' leszakad a derekam, ha meg csinálom rendszeresen egyáltalán nem fáj. és kezdek parázni a szüléstől.
2015. febr. 18. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Sziasztok! 33+1 hetes kismama vagyok. Eddig 4 kg-ot híztam. Egyre nehezebben bírom. Éjjel alig alszom, ráadásul kb egy hete kiütések lettek a bőrömön ,főleg a karomon, ami elviselhetetlenül tud viszketni. A háziorvosom szerint allergia,dehogy mire az jó kérdés. Azt olvastam hogy szülés után megszűnhet, amit nagyon nem bánnák, de hát az még egy kicsit odébb van. addig megpróbálom elviselni valahogy. Én is hamar elfáradok a mindennapi teendőkben. A baba cuccait jövő héten elkezdem rendezgetni.
2015. febr. 18. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Én sem dolgozom már, itthon vagyok, de sokszor nagyon unalmasnak érzem.Eddig repült az idő de most nagyon lasan múlnak a napok és azt érzem, hogy soha nem szülök meg.Rengeteget dolgoztam ez előtt és mst meg itthon nem tudok mit kezdeni magammal, viszont én is azt érzem, hogy nincs elég energiám és nagyon el lustultam, ha kicsit több házimunkát végzek akkor rögtön keményedik a hasam.Én 56 kg val kezdtem és most 67 kg vagyok 32+3 héten, kíváncsi vagyok mennyi lesz a végére.Mikorra vagytok kiírva?
2015. febr. 18. 21:26
 4/4 anonim ***** válasza:

En ma vagyok pont 34 hetes terhes. Eddig is itthon ultem, nem engedett a nogyogyasz dolgozni mert vegyszerekkel es aluminiummal dolgoztam. Terhesseg elott 57-58 kg voltam, de a 8. heten egy het alatt 8 kg-ot hiztam(augusztusban, bevizesedtem), majd szeptember elejere visszafogytam ugy 63 kg-ra... Most 73-nal tartok...

Eleg jol erzem magam, surgok-forgok, sokat setalok, fozok, takaritok, de nehany napja nagyon faj a bordam a mellem alatt... s nem mulik el csak ha haton fekszek(csak haton tudok aludni is). Konnyebben viselem mint elozo terhessegem. Pisilek sokat, igaz, iszok is... s neha visszabukik a kaja ha tulzasba viszem... S picit sajog a derekam... amolyan mindjartmegjon erzes... A baba extra aktiv... kisfiu, es baromi eros... Normalisan aprilis 6-an toltenem be a 40 hetet, de 4 het mulva lesz a programozott csaszarom(elozo baba is csaszaros lett, surgossegi). Kocsiules, gyerekagy meg nincs... ruha is eleg keves... de kb minden nap vasarolok neki valamit. Aztan lassan elkezdem kimosni oket... (nem keszulok arra, hogy hamarabb ki akar jonni). Szep varandossagot tovabbra is! :-)

2015. febr. 23. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!