Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van itt olyan, aki új munkahel...

Van itt olyan, aki új munkahelyen viszonylag korán teherbe esett? Mennyi ideje voltál a cégnél, mikor bejelentetted a várandóságot és hogy reagáltak?

Figyelt kérdés
2013. máj. 24. 22:15
 1/8 anonim ***** válasza:
44%
Még sosem estem a munkahelyemen teherbe. Nem mondom, vannak jóképű kollégák, de ezt valahogy inkább itthon rendezem.
2013. máj. 24. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
33%

Szia!

1 év 2 hónapja dolgoztam a cégnél,mikor váratlanul terhes lettem.Nem terveztük,de ha már így alakult,megtartottuk.

Nagyon rendes főnököm van.Nem csinált belőle problémát,örült,gratulált és visszavár.

5 hónapja szültem

2013. máj. 24. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
33%

Én 6 hónap után lettem terhes (tabletta mellett), ráadásul ebből 2 hónapot máshol töltöttem tréning miatt...

Nem örültek, de szerencsére akkor már átalakulás alatt volt az az osztály, így nem okoztam óriási problémát.

Végül 5,5 évet voltam voltam itthon (2 gyerekkel), 1 éve kezdtem ismét. Helyileg máshová kértem magam, ahová azonnal átvettek és nagyon jó döntés volt, remekül beilleszkedtem :)

2013. máj. 25. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
52%
Életem első munkahelyén dolgozom, voltam itt gyakorlaton 2 hónapot, majd 8 hónap munka után teherbe estem (nem terveztük). A főnökeim jól fogadták, annyit kérdeztek, hogy terveztük-e, mert nem gondolták, hogy nem szólok előre, hogy fel tudjanak készülni. Mondtam, hogy nem, de egyéb okok miatt hatalmas öröm ez számunkra. Annyit kértek, hogy szóljak előre, hogy hogyan tervezem meddig dolgozok és mikor jövök vissza. Szerencsénk van egymással, mert én szeretnék minél tovább dolgozni, és ebben támogatnak, ha úgy érzem, hogy nehéz bejárnom, akkor már dolgozhatok majd itthonról is, és szeretnék hamar visszamenni dolgozni (6 hónap után), és ebben is segítenek azzal, hogy heti pár napot majd dolgozhatok itthonról. Emellett biztosítottak arról, hogy nem kell attól félnem, hogy nem vesznek vissza, hogy nehogy ezen idegeskedjek. Amúgy nagyon szemét főnökeink vannak, de ezt a témát nagyon normálisan kezelik.
2013. máj. 25. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én 5 hónapja dolgoztam,pont szerződés hosszabbítás előtt,mikor terhes lettem. A szerződést megkaptam újabb fél évre,de közben kiderült,hogy terhes vagyok. A pletykák mennek,de a főnököm elég normálisan fogadta és mondta,hogy ha bármi van,azonnal szóljak. Az egy évem pont meglesz és utána jöhet a tgyás,mert novemberben lejár a szerződésem,decemberben szülni fogok :)
2013. máj. 25. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
Előző vagyok,annyi lemaradt,hogy egy hónapig nem szóltam,így 6 hónapos ottani munka után jelentettem be,hogy várandós vagyok.
2013. máj. 25. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
Én pedig már a próbaidő alatt várandós lettem...Még nem tudom, hogyan fogom beadni, megvárom-e vele a próbaidő végét vagy sem. Jó lenne, ha nem küldenének el, mert szeretnék végig dolgozni, de majd kiderül.
2013. máj. 26. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én meg már 5 hetes vagyok,és júniusban mennék dolgozni. El sem merem mondani,h már terhes vagyok. 3 hónapos próbaidő van. Irodai munka. Szerintem engem tuti,h kivágnak. :// Bár nagyon-nagyon szeretnék dolgozni!!
2013. máj. 26. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!