Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi lehetett ez a fájdalom...

Mi lehetett ez a fájdalom pisilésnél?

Figyelt kérdés

Péntek este kezdődött, hogy enyhén csipett a pisi, de csak a vége. Azután szombaton még mindig, de akkor úgy voltam vele, hogy ez lehet hogy felfázás. Sosem fáztam még fel, de úgy tudom ilyesmik a tünetek. Mondom akkor iszok egy csomó vizet, teát és hétfőn orvos. Ittam is rengeteget, jártam pisilni, egy alaklommal nem csak a pisi végénél csípett, hanem végig, iszonyú volt, vérzett is egy picit, aztán estére meg teljesen elmúlt.

Most akkor ez felfázás volt? Semmi tünetem nincs, így elmenjek ezzel orvoshoz?


2017. okt. 1. 16:01
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Ez attól simán lehet felfázás vagy valami más is, helyedben nem kockáztatnék, irány a doki.
2017. okt. 1. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Igen, de lehet szexuális úton terjedő betegség is.
2017. okt. 1. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyenem, igaz nekem szex után jelentkezett, de a tüneteket ugyanezek voltak, eszméletlen rossz érzés, monaural port és nolicint kéne beszedned, persze ezeket doki írja fel, de ezek nagyon jók. Jobbulást!
2017. okt. 1. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Utolsó: és neked mi volt a probléma? Neked is elmúlt magától vagy azért kellett ezeket szedned mert nem?
2017. okt. 1. 16:35
 5/17 anonim ***** válasza:
Rendkívül fájt a pisilés főleg a vége felé ahogy le szálltam a WC ülőkéről szinte újra éreztem, hogy kell. Nagyon fájt és egy idő múlva már véres volt. Én először nőgyógyászt kerestem fel, ő mondta hogy ez nem az ő területe, hozzá teszem nagyon bunkón küldött el, majd házi orvoshoz fordultam. Utólag végig gondolva kár volt nőgyógyászhoz menni, de egy nő azt hinné ilyenkor oda kell menni. Nekem magától elmúlt, aztán újra ki alakult, akkor szedtem be amiket írtam.
2017. okt. 1. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Köszi! Én is nőgyógyászhoz mentem volna, nekem is ez jutott először az eszembe, hogy ez hozza tartozik
2017. okt. 1. 17:13
 7/17 anonim ***** válasza:
Látod, pedig nem! Engem nagyon flegmán elkuldott... Egyébként tuti hogy felfáztál? Nem szexeltél mostanában? Bocsi hogy ilyet kérdezek, de nekem pld attól volt.
2017. okt. 1. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
De igen. Nem igazán értek ezekhez a betegségekhez, hogy hogy lehet elkapni, még sosem volt ilyen problémám, a barátommal is évek óta együtt vagyunk és nem volt még probléma
2017. okt. 1. 17:39
 9/17 anonim ***** válasza:
Nekem is anno azt mondták, hogy a pasim tuti csal, pedig nem. Védekeztek? Hogyan? Mert én fogamzásgátlót szedtem és elvileg attól is lehet. Vagy valami fertőzés.
2017. okt. 1. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Én is fogamzásgátlót szedek. Nem csal meg, az tuti, bár gondolom máshogy is össze lehet szedni fertőzést
2017. okt. 1. 19:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!