Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi lehetett ez a fájdalom...

Mi lehetett ez a fájdalom pisilésnél?

Figyelt kérdés

Péntek este kezdődött, hogy enyhén csipett a pisi, de csak a vége. Azután szombaton még mindig, de akkor úgy voltam vele, hogy ez lehet hogy felfázás. Sosem fáztam még fel, de úgy tudom ilyesmik a tünetek. Mondom akkor iszok egy csomó vizet, teát és hétfőn orvos. Ittam is rengeteget, jártam pisilni, egy alaklommal nem csak a pisi végénél csípett, hanem végig, iszonyú volt, vérzett is egy picit, aztán estére meg teljesen elmúlt.

Most akkor ez felfázás volt? Semmi tünetem nincs, így elmenjek ezzel orvoshoz?


2017. okt. 1. 16:01
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Tőzegáfonya kapszulát javaslok, én is szedtem miután nekem fájt, meg amiket mondtam, de jobb lenne dokihoz menni tényleg. Én elkuldtem a párom is anno hogy megnézze doki, nem találtak nála semmit. Egyébként a párodban higyj, én is elhihettem volna hogy megcsalt, de bíztam benne.
2017. okt. 1. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

első válaszoló vagyok

nekem is volt sűrűn felfázásom, tőzegáfonyát én is javaslom.

Nekem szex után volt mindig. Utána mindig sok folyadékot iszok, és elmegyek pisilni, ha kicsit kell, akkor is! Nem hordok tangát, csak kényelmes pamutbugyit, nem tartogatom sokáig a pisit, azóta nincsenek ilyen problémáim.

2017. okt. 1. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Igen ez nagyon jó dolog, ha kerulod a tangát,bar nekem az a kényelmes, de ilyenkor kerüld! Illetve ez is igaz, hogy szex után pisilni kell. Remélem tudtunk segíteni
2017. okt. 1. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
5-ös, HÚGYUTI fertőzéssel miért kéne NŐgyógyászhoz menni? Mikor az az urológus szakterülete...
2017. okt. 2. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
És ha szex után kezdett el picit csípni, akkor esélyes, hogy a barátomtol kaptam el? Neki is meg kellene nézeznie magát?
2017. okt. 2. 15:21
 16/17 anonim ***** válasza:
Igen lehet hogy tőle. Igen
2017. okt. 2. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
És ha háziorvoshoz megyek el, ő tud vele mit kezdeni?
2017. okt. 2. 18:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!