Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 35 naposrol 21 napos fogamzasg...

35 naposrol 21 napos fogamzasgatlora atallas?

Figyelt kérdés
21 naposat szedtem,nagyon szerettem,aztan kikoltoztem kulfoldre es itt a doki 35 napos,szunet nelkulit irt fel.minden bajom van tole,ezert most irattam fel 21 naposat.mar csak azt felejtettem el megkerdezni az okos fejemmel hogy hogyan kene atallni..(most mult el a verzesem es 16 szem maradt a 35os levelen).koszonom a segitseget elore is!!
2017. okt. 4. 09:24
 1/4 anonim ***** válasza:

A tájékoztatójában benne kell lennie,hogy hogyan kell "folytatni" a szedést egy másik gógyszerrel.

Mi a neve 21 naposnak?

2017. okt. 4. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A tajekoztatoban az van hogy ahogy elfogy az egyik,kovetkezo nap kezdeni kell az ujat.csak felek hogy nagyon fel fog borulni az egyensuly,mert normal esetben a menstruacio elso napjan kene a 21 naposat elkezdeni.de majd idovel helyreall:D otthon Mistralt szedtem,utana kaptam Norgesteront(35 napos) es az uj neve Levest.
2017. okt. 4. 18:20
 3/4 anonim ***** válasza:

Én is úgy tudom,hogy szedni kell folyamatosan egyiket a másik után.

Be kell,hogy álljon így is.

Ha meg vársz egy hónapot,akkor meg az lesz a baj.Úgy még jobban összezavarodik a ciklus,szerintem.

2017. okt. 4. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igaz igaz,koszi a megerositest!
2017. okt. 4. 19:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!