Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lefeküdtem a barátommal...

Lefeküdtem a barátommal (3napja) és azóta (ki szokott szünni) csíp a hüvelyem és úgy érzem hogy fáj a méhemnél. Ez utalhat terhességre?

Figyelt kérdés
2010. máj. 28. 18:30
1 2 3
 21/29 A kérdező kommentje:
háth nem élvezett belém..ez számit vmit?
2010. máj. 28. 20:31
 22/29 anonim ***** válasza:
Ezt a tesztet már holnap vedd meg, mert az injekciót csak 5 napon belül használják, ha jól tudom, utánna már méhkaparás van, az drasztikus és valakinek utána gyereke sem születik.
2010. máj. 28. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
Az sokat számit, bár gondolom azt akarod ezzel mondani, hogy kivülről rád ment és esetleg juthatott belülre is? Akkor viszont nem valószinü, hogy terhes vagy. De a tesztet nem árt megvenned.
2010. máj. 28. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:

hiába vesz tesztet 3 napos babát még a legtutibb sem mutat biztosra(tapasztalat)én 4 hetes voltam amikor még mindig negatívat mutatott,5.héten halvány csíka hatodik héten az orvos is megtudta mondani,hogy babát várok.

menj el orvoshoz,és használjatok óvszert,márcsak a fertőzés végett is.ne legyetek már ennyire felelőtlenek.

2010. máj. 28. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
attól mert nem élvezett beléd,még lehetsz terhes,mert az előváladékban is van életképes sperimum.
2010. máj. 28. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:

Lehetsz terhes, de amit érzel, az 100% hogy nem terhességi tünet. Egy 3 napos terhességet nemhogy nem érzel, de még teszt sincs, ami kimutatná, ugyanis ha megtermékenyül a pete, akkor a 7. napon kezd el beágyazódni, és ez a 12. napon fejeződik be. Utána kezdi el termelni a szervezet a hcg hormont, amit kimutat a teszt. A hormon mennyisége 2 naponta duplázódik. Így leghamarabb aktus után 2 héttel tesztelj, de még akkor sem tuti a negatív. Ha nem jönne meg, akkor egy-két nap késés után tesztelj újra, ha az negatív, akkor nem vagy terhes.

Egyébként biztos, hogy amit érzel, az valami fertőzés. Amíg meg nem gyógyulsz, ne szexeljetek, és ha nem jön meg vegyél tesztet.

2010. máj. 29. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
Szia Kislány, mi történt veled az utóbbi hetekben? Én vagyok az aki le irta életének azt a bizonyos nagyon rossz korszakát. Meggyógyultál? Ugye nem lettél terhes? Érdekelne mi történt veled.
2010. jún. 9. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 A kérdező kommentje:
Szia..már jól vagyok elmúlt minden tünetem...már nincs semmi bajom
2010. jún. 10. 13:05
 29/29 anonim ***** válasza:
Örülök neki, nagyon vigyázz magadra és vigyázzon rád a barátod. Szia
2010. jún. 28. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!