Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lefeküdtem a barátommal...

Lefeküdtem a barátommal (3napja) és azóta (ki szokott szünni) csíp a hüvelyem és úgy érzem hogy fáj a méhemnél. Ez utalhat terhességre?

Figyelt kérdés
2010. máj. 28. 18:30
1 2 3
 11/29 A kérdező kommentje:
és ez mennyi idő után használ?meg akk én is minden alkalom után igy leszek?mennyi ideig hanyagoljuk?
2010. máj. 28. 19:52
 12/29 anonim ***** válasza:
Azért lenne jó, hogy lásson orvos, mert akkor kiderülne, hogy terhes vagy e vagy sem, attól még lehetsz terhes, hogy ez a problémád van. Szakrendelőben nem kell fizetni az orvosnak, vagy vegyél a gyógyszertárba egy terhesség tesztet, ez egy kis speciális papircsik amire rá kell pisilni és valamilyen szinüvé válik az a papircsik, a tájékoztatóban elolvashatod, hogy milyen szinü az amikor terhes valaki. Nem kerül olyan sokba.
2010. máj. 28. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
Én már az első szem bevétele után nem éreztem az égető-csipő fájdalmat, de legalább 5 napig kell szedni napi 2x, hogy a fertőzés elmuljon. Ettől függetlenül én szinte minden alkalom után ujra megfertőződtem, kb. 4 évig volt igy, aztán egyszer csak nem kellett sumetrolim (nagyon sokat elszedtem) nem kellett tea. Nem tudom minek volt köszönhető, Béres cseppet kezdtem szedni egy pár üveggel, nem emiatt csak ugy immunerősités céljából, és ugy látszik annyira megerősitett, hogy elmaradt ez a dolog. Legalábbis én erre gondolok.
2010. máj. 28. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
Az most jutott eszembe, hogy a párom elment urológushoz emiatt és az urológus azt javasolta, hogy mindenféle illatositott szappant, tusfürdőt, habfürdőt hagyjunk abba, csak a safegard (remélem jól irtam le) szappant, meg az intim lemosót van niveába is meg a másik már nem is tudom mi, mindjárt megnézem, azt szabad használni, mert érzékeny a hüvelyed ezekre a csipős dolgokra. Lehet ennek is köszönhető, hogy nekem elmaradt ez a dolog. Ezt kipróbálhatod te is.
2010. máj. 28. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
Lactacyd a másik intim lemosó. Én azóta csak ezzel mosakodom, vagy a safegard szappannal. Olvastam is erről már valahol, hogy az érzékeny nőknek nem ajánlott a mindenféle mosakodószer. Remélem sokat tudtam segiteni, mert mindezt átéltem, nagyon sokat szenvedtem miatta. Kiváncsi lennék majd rá, hogy neked használtak e ezek a dolgok, majd irdd meg.
2010. máj. 28. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
ja és a párom csak szappannal mosakodik, mégis jó illatu.
2010. máj. 28. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 A kérdező kommentje:
rendben..és nagyon köszönöm a tanácsokat!!
2010. máj. 28. 20:19
 18/29 anonim ***** válasza:
Nagyon szivesen, de tessék védekezni, legalább cottonnal!!! Tudom, hogy gáz megvenni, de megéri, nincs idegeskedés. Gyógyulj meg hamar és vigyázz magadra. Szia
2010. máj. 28. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 A kérdező kommentje:
csak még egy kérdése szted mennyi az esélye h terhes vok?
2010. máj. 28. 20:23
 20/29 anonim ***** válasza:
Gondolom már van menszeszed, és ha a hüvelyedbe ment az ondó, akkor mondhatnám azt is, hogy 100 %. Közbe megnéztem a terhességi tesztet, mert egyszer vásároltam én is már nagyon régen, fel sem használtam, de megőriztem, ugy hivják, hogy Lily terhességi gyorsteszt. Keress rá az interneten, hogy van e még ilyen néven és vedd meg, ha ez azt mutatja, hogy terhes vagy akkor rögtön menj az orvoshoz, mert még lehet egy injekcióval meg tudják szüntetni a terhességet.
2010. máj. 28. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!