Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ezzel mit tudok csinalni?...

Ezzel mit tudok csinalni? Amikor megjön akkor én nagyon hisztizek meg veszekedek kiabálok mindenkivel de ez engem is bánt nagyon. Barátommal is mindig veszekedek aztan ha elmúlik szégyenlem is h ilyen vagyok

Figyelt kérdés
2017. okt. 7. 18:57
 1/9 anonim ***** válasza:
45%
ne haragudj, de ez nagyon gáz.
2017. okt. 7. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha ezt felismerted, akkor máris könnyebb önfegyelmet gyakorolni, mert nem csak az ösztöneid sodornak. De vele is közölheted, hogy most megvan, és ő is legyen veled elnézőbb. Kölcsönös egymásra figyelés. Vagy aznap elkerülöd az embereket.
2017. okt. 7. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Igyekezz odafigyelni a viselkedésedre.
2017. okt. 7. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én is nagyon ingerült tudok lenni mielőtt megjön,de szerencsére nem minden alkalommal.1-2hete elkezdtem citromfű szörpöt inni aminek elvileg nyugtató hatása van és most egész nyugis voltam,de lehet nincs összefüggés.Nemtudom,hogy sporltosz-e valamit,de az is segíthet levezetni a feszültséget,akár egy 30perces otthoni torna is.Vagy,ha gondod van a pasiddal,akkor inkább írd le.Így kiadod magadból a dühödet és őt is megkíméled.
2017. okt. 7. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nincs gond a pasimmal
2017. okt. 7. 20:24
 6/9 anonim ***** válasza:
Lehet rosszul fogalmaztam,de te írtad,hogy veszekszel vele.Gondolom,mert,akkor épp bajod van vele viszont mensi után rájössz,hogy eltúloztad a dolgot és megbánod.
2017. okt. 8. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Veszekszem minden hülyeség miatt
2017. okt. 8. 08:30
 8/9 A kérdező kommentje:
ami miatt nem kéne mert fölösleges
2017. okt. 8. 08:35
 9/9 anonim ***** válasza:
Ezért mondtam,hogy inkább írd ki magadból,minthogy vele veszekedj.Egyszer írtam egy jó hosszú e-mailt valakinek,mire a végére értem egészen megnyugodtam.
2017. okt. 8. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!