Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Erős menstruációs fájdalom okai?

Erős menstruációs fájdalom okai?

Figyelt kérdés

Mindig nagyon rosszul vagyok ha megjön, de csak az első 2-3 napban. Úgy kell elképzelni, hogy nem bírok kiegyenesedni, remegek, hányok, sírok. Augusztusban felborult a ciklusom is, szóval volt olyan hogy alig két hét telt el két menstruáció között. Most sikerült rávennem magam hogy kérjek időpontot a nőgyógyászatra, de nagyon félek elmenni :/ Akiknek voltak ilyen tüneteik, leírnák, hogy náluk mi volt a probléma? És ha az orvosnál valamit alá kell írni, azt megtehetem én is? Szóval nem gond ha szülő nélkül megyek?

17/l


2017. okt. 8. 13:36
 1/4 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem, hogy már minden vénynélkül kapható gyógyszert kipróbáltam, eddig hatott is kétféle, de most már azt is vagy kihányom, vagy kétóránként kéne bevennem hogy hasson
2017. okt. 8. 13:41
 2/4 anonim ***** válasza:

Vannak nekem is nehéz hónapok, de van amikor tök simán megy minden és túlélem. Amikor menstruálsz, a méh nyálkahártyád válik le és ugye az előtte, peteéréskor megvastagszik. Nálam általában az a gond, hogy túlságosan megvastagodik, ezért fáj annyira a hasam, amikor leválik. Csináltak hüvelyi UH-t, nem fájt egyáltalán :-) és ott az adatokból derült ki, hogy mennyire vastagszik meg a nyálkahártya. De ha szűz vagy, akkor szerintem nálad nem lesz, csak hasi UH. Húú azt nem tudom, hogy 18 éves kor alatt kell-e szülő vagy sem, bár velem nem igazán írattak alá semmit. :) Max a jelentést.


23L

2017. okt. 8. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mindenképpen nézesd meg,mert ennyire nem lenne szabad fájnia. Lehet,hogy van egy cisztád (nyugi,nem halálos). Szerintem nem kell szülő hozzá, de nem is árt,ha valaki fogja a kezed,mielőtt bemész.:) Néhány perc alatt túl leszel a vizsgálaton. Mindenképpen mondd el az orvosnak,hogy nagyonnagyon fáj, ne hagy magad lerázni. Jobbulást!
2017. okt. 8. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem ugyanígy kezdődött, a semmiből jött a hirtelen, erős fájdalom, anyu vitt be az ágyra, mert összeestem. A harmadik alkalmat már nem vártam meg, elmentem dokihoz, uh-n 5 meg 7 centis petefészekcisztát látott. Januárban műtöttek, reméltem, hogy jobb lesz a helyzet, hát nem sokkal. Már nemcsak akkor fájt, amikor megjött, hanem szinte egész hónapban, szóval júniusban újra elmentem egy vizsgálatra. Pár mm-es cisztákat látott. Fogamzásgátlót kezdtem szedni, jobban érzem magam azóta. Szóval minél előbb menj el dokihoz, ne húzd az időt, minél előbb, annál jobb, a gyógyulás szempontjából.


L/19

2017. okt. 8. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!