Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Égő, viszkető érzés a hüvelybe...

Égő, viszkető érzés a hüvelybemenetnél?

Figyelt kérdés

Tegnap este óta viszket a hüvely bemenetemnél, szerintem a szokottnál pirosabb is az a rész. Viszont egyáltalán nincs kellemetlen szag. Nincs nem normális színű/szagú/állagú folyás sem, sőt, most alig van szinte folyásom szerintem. Mi lehet ez?

Tegnap bekentem Canesten krémmel, az kicsit segített. Reggel pl egyáltalán nem viszketett, most megint elkezdett és nem is nagyon segít a krém sem. Mi lehet ez?

Nem nagyon szeretnék/merek szólni anyukámnak, meg orvoshoz menni is nagyon ciki lenne. Mit csináljak?

15/L (szűz vagyok)



2017. okt. 8. 17:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Néhány napig még kenegesd, de előtte zuhanyozz és töröld magad szárazra! A Canesten nyugtatja a bőrt, ha van gombád, ha nincs. Ha néhány nap után sem javul, akkor nem tudod elkerülni az orvost.
2017. okt. 8. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Canastentől 3 nap alatt el kellene múlnia....
2017. okt. 9. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Most igazából sokkal jobb, mint volt, nem viszket, csak ha hozzáér erősebben pl wc papír. És az normális, ha megjött ma reggelre, de elég gyengén a szokotthoz képest és kicsit korábban is (a legutóbbi első napja szeptember 16. volt)?
2017. okt. 9. 20:51
 4/4 anonim ***** válasza:
Ez magában nem gond.
2017. okt. 12. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!