Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 1 hónapja szedek fogamzásgátló...

1 hónapja szedek fogamzásgátlót. Azóta két kosárméretet nőtt a mellem, emellett ugye fáj is. Mikor fog elmúlni? Vagy ez változó?

Figyelt kérdés

1 honapja szedem a Dienelle foggátlót. Azóta két kosárméretet nőtt a mellem, emellett fáj is. Máshogy nem tudom megfogalmazni, de mintha le akarna szakadni.

Ezelőtt szedtem már foggátlót, de erre váltott a nőgyógyászom. A Lyndinettétől is nőtt a mellem, de akkor nem fájt ennyire.

Hízni nem híztam.

Mikor fog elmúlni a mell fájdalom? Nektek is volt ilyen és meddig tartott?

19/L


2017. okt. 16. 21:29
 1/2 anonim ***** válasza:
De jó neked, nekem nem nőtt egy mm-t sem semelyiktől. :( 3 hónap, mire hozzászokik a szervezet.
2017. okt. 17. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia! Volt és van is.

Nekem is nőtt vagy 2 méretet és 2 héten keresztül nagyon fájt és érzékeny volt a mellem. Most kezdtem el szedni október elsejétől a gyógyszert és talán ez az a hét, hogy nem fáj már.

Annak idején 16 éves koromba nem védekezésre hanem a menstruáció beállítására szedtem 3 hónapig foggátlót na akkor 4 méretet nőt és abba hagyás után nem ment vissza... 150 centis lányt képzelj el 90es kosárral és kb 45 kilóval...

Azóta volt egy komolyabb fogyásom, hogy a 90ből 75 lett, most hogy újra szedem 85-ös lett

2017. okt. 25. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!