Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Minden nap 3-kor szoktam...

Minden nap 3-kor szoktam bevenni a fogamzásgátlót de ma elfelejtettem és már 9 óra mindjárt. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
2017. okt. 11. 20:52
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
ilyenkor már csak a nyeles aszpirin segít
2017. okt. 11. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Szanalmas vagy

Az ilyen embereket sajnalom.

Ha unatkozol akkor az neked segít szerintem. Ha nem tudsz ertelmesen valaszolni akkor hanyagold legyszives. Kosz

2017. okt. 11. 20:59
 3/8 anonim ***** válasza:
19%
Tudod jobb helyeken gumit használnak védekezésre nem a hormontablettákat dobálják magukba.
2017. okt. 11. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Vedd be a mai szemet, mert 12 órán belül vagy, a holnapit szokásos időpontban 3-kor.
2017. okt. 11. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Szerintem el tudom dönteni hogy milyen tablettákat szeretnék szedni vagy mivel szeretnék védekezni második!

#3: köszönöm szépen az egyetlen normális és hasznos választ.

2017. okt. 11. 21:11
 6/8 anonim ***** válasza:
#2es gumi lecsúszik kiszakad kényelmetlen .....Volt ilyen nálunk is ilyenkor azért biztos ami biztos pár napot kihagytunk/ gumit húztunk. A betegtájékoztató megvan? Ha nincs neten biztos fent van és ott leìrjàk!
2017. okt. 13. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
24%

Álcázd magad brokkolinak, és akkor mindenki békén fog hagyni.


Egyébként meg beírod a gyógyszer nevét a google-ba, és rákeresel a válaszra a hivatalos oldalon. Sokkal valószínűbb, hogy ott lesz a helyes megfejtés, mint itt...

2017. okt. 13. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Bocsánat a #4-es volt a hasznos válasz nem a #3.

Igen mi is kihagytunk pár napot és rákerestem máshol is amire kaptam választ.

Utolsó: ha brokkolinak álcázom magam megfőznek a kislányomnak :O :D

2017. okt. 14. 17:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!