Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ismertek olyan fogamzásgátló...

Ismertek olyan fogamzásgátló módszert (óvszeren kívül) aminek alig vagy nincsenek mellékhatásai?

Figyelt kérdés
Fogamzásgátló tablettát szedtem de abba hagytam, mivel híztam tőle és elviselhetetlen fejfájásaim voltak. Nem beszélve a libidó csökkenésről. Most hogy pár hete nem szedem, jobban érzem magam, nem tapasztaltam azokat a szörnyű fejfájásokat. Ez mind jó is lenne, de a pattanásaim újra elég durván előjönnek és a menstruációs ciklusom is biztos meg fog bolondulni mint régen. Vannak olyan módszerek amik segíthetnek a gondjaimon?

2017. okt. 23. 11:44
 1/1 anonim ***** válasza:
A húgomnak igen hasonló tünetei voltak a tablettától, de amióta hormongyürüt használ, azóta semmi negatív hatását nem érez, viszont kb ugyanolyan biztos, mint a tabletta
2017. okt. 23. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!