Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Milyen tampont vagy betétet...

Milyen tampont vagy betétet használtok?

Figyelt kérdés

2017. okt. 29. 16:58
 1/6 anonim ***** válasza:

Libresse (normal) betétet. Első nap (hogy megnézzem mennyi, milyen a vérzés) és éjszakára.

OB tampont. Általában Pro comfortot, de van otthon egy csomag super is, bár évente 4-5 db-ot használok abból csak. Ezt második-harmadik nap.

Negyedik naptól libresse tisztaságit, amíg szükség van rá.

19/l

2017. okt. 29. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
OB normál méretűt silk touch, betétből valami olcsóbb fajtát régen, de manapság nem nagyon hazsnálok, csak tisztasági betétet. Abból legutóbb Lidl-ben vettem hosszított verziót.
2017. okt. 29. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Betétből: Always (világosrózsaszín) Sensitive Soft Cottont (Supert).

Az utolsó napon meg Always Standard (Zöld) betétet,vagy ha az nincs, tisztaságit (Carefree).

Tamponból o.b. Minit (Silk Touch borítasút) vagy Light Dayst (erősebb napokon)

2017. okt. 29. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

O.b tampont.super,normal,mini.tisztasági betetbol libresse normal és a mini.

Első éjszaka szoktam még always extra éjszakáit használni utána ejszaka semmi.

2017. okt. 30. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én első napokon Always Sensitive Ultra Night-ot használok napközben is, mert az éjszakai betétek sokkal nagyobbak és jobban védenek. A "sensitive" verzió pedig a sima Night-nál is kényelmesebb. Mintha ott sem lenne.

Éjszakára az Ultra Night Extra Protection-t használom.

Az utolsó napokon a Super Plus is elég.

2017. nov. 5. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Always night betétet szoktam használni,vagy Libres betéteket, tampont nem használok mert szűz vagyok, és szerintem a tamponak nagyobb a fertőzés veszélye is ha elfejeted ki cserelni, és el is szakadhat a madzag.
2020. jún. 5. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!