Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Menstruacio 8 napja késik,...

Menstruacio 8 napja késik, terhesség kizárva, mi más lehet?

Figyelt kérdés
8 napja késik az egyébként szabályos menstruaciom. Rendszeres nemi életet elek, de vedekezunk, ezért terhességre nem is gondoltam, persze azért csináltam tesztet, kettőt is, mind negatív. Elég sűrűn járok pisilni, de nem hiszem, hogy felfázás miatt, mert az másban is megnyilvánulna. A hasam elég sokat gorcsol, menstruacios jellegű fájdalmat érzek szinte minden nap, főként este. Esetleg lehet valami ciszta? Az orvosom azt mondta várjuk meg a következő menstruaciom meg jön-e...
2017. nov. 1. 21:09
 1/5 A kérdező kommentje:
Illetve a kérdés még az lenne, hogy két negatív teszt után 100% hogy nem terhesség?
2017. nov. 1. 21:11
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem vagyok szakértő, de a 8 napnyi csúszás szerintem kevés a teszthez. Még nem emelkedhetett meg a hormonszinted.Persze attól is függ, hogy hány éves vagy. 40 éves kortól már menopauza is lehet. Igaza van az orvosodnak, egyelőre várni kell.
2017. nov. 1. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. 26 éves vagyok.
2017. nov. 1. 22:30
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha terhesség miatt késne,akkor már simán pozitív lenne a teszt.

Csak késik a mensid,elődordul néha.Lehet,hogy stresszesebb voltál az elmúlt hetekben.

2017. nov. 1. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Ezért is zártam ki a terhesség gondolatát. Esetleg még valami cisztára gondolok, vagy más nőgyógyászati problémára. Stressz nem igazán volt most az életemben.
2017. nov. 2. 10:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!