Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Allergiás vagyok a nőorvos...

Allergiás vagyok a nőorvos által használt gumikesztyűre. Az óvszerre is. Mit lehet ilyenkor tenni? Járt így még valaki?

Figyelt kérdés
Sűrűn kell rákszűrésre járnom és utána mindig olyan irritáló érzésem van. Nem konkrétan viszket, inkább olyan szurkáló érzés. Nincs kórós, vagy színes folyásom, viszont érzem hogy nincs rendben minden. A canesten krémet nem használhatom, mert az egyik összetevőjére érzékeny vagyok. Van valakinek ötlete, hogy mit tehetnék?
2010. máj. 30. 18:29
 1/7 anonim ***** válasza:
ha legközelebb mész rákszűrésre,kérdezd meg a dokit, vagy menj le a patikába,hátha ott ajánlanak valami szert.
2010. máj. 30. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha ez allergia, arra nem is való a canesten. Nincs jobb ötletem, minthogy vizsgálat után, otthon irrigálj tejsavval vagy colpocleanerrel, az majd megnyugtatja a nyálkahártyádat.
2010. máj. 30. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Abból gondolom, hogy allergia, mert sosem úszom meg a szűrés után és nem szokott eldurvulni. Olyan fura szúró érzés és nem esik jól a szex.
2010. máj. 30. 18:43
 4/7 anonim ***** válasza:
neken pont sex közben vannak ilyen tüneteim,de a canesten az gombás fertőzésre való.
2010. máj. 30. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy a latex-re vagy érzékeny - érdemes elmenni allergológushoz, de mindenképpen érdemes vizsgálat előtt szólni a dokinak erről. Sajnos elég gyakori a latex-allergia.
2010. máj. 30. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Itt olvashatsz erről:

[link]

2010. máj. 30. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi utolsó, ez érdekes volt. Nekem nincs semmi féle gyümölcs allergiám és remélem nem is lesz!
2010. máj. 31. 18:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!