Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogy borotváljam le ott lent? :/

Hogy borotváljam le ott lent? :/

Figyelt kérdés

Hogy a legkevésbé fájjon, leggyorsabban stb. Amúgy nem borotválkozom, csak gyantáztatok mindenhol


Hamarosan ott alszom a barátomnál és hát mindenre fel kell készülni... ;)


15/L


2017. nov. 2. 08:49
 1/10 anonim ***** válasza:
a gyanta a leggyorsabb
2017. nov. 2. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Menj el kozmetikushoz, majd ő leszedi.

Egyébként csak a barátod miatt ne tedd meg. Ha te úgy érzed magad jobban (bár mivel eddig se tetted ezt nem hiszem) oké, de csak miatta ne.

2017. nov. 2. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

szerintem se borotvald le csak a baratod miatt

ne akarj neki megfelelni

nem fogja ertekelni ne aggodj

2017. nov. 2. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
én már pár éve borotválom, az első néhány alkalomnál mindig erősen viszketett utána pár napig, de egy idő után nem volt ilyen gond szerencsére. a jó technika az, ha fentről lefele kezded el húzni a borotvát, és lehetőleg ne valami olyannal ess neki, amit már 20x használtál előtte, hanem viszonylag frissel, mert nemi tájékon azért jóval erősebb, meg dúsabb a szőr, mint mondjuk a lábadon, és így valamivel gyorsabb. konkrét borotválás előtt amúgy én ollóval kicsit meg szoktam nyírni, főleg az ajkaknál, meg kicsit beljebb. ott már nem borotválom, csak vágom, meg a szeméremdomb alján is, közel az ajkakhoz, kicsit megnyírom, hogy könnyebb legyen leszedni. ha neten utánaolvasol, akkor is láthatod, hogy azt tanécsolják, hogy érdemes ollóval rásegíteni.
2017. nov. 2. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Nem, engem is zavar kicsit, nem csak miatta csinálom

A másik pedig, hogy nem szeretném kozmetikusnál, félek, hogy nagyon fájna :/

2017. nov. 2. 09:52
 6/10 anonim ***** válasza:
És a szüleid engedik, hogy ennyi idősen ott aludj?!
2017. nov. 2. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Igen, bennem is meg benne is megbíznak, nagyon jó srác :) és már egy ideje együtt is vagyunk. De szerintem nem feltétlenül kell szex az első ottalvásnál
2017. nov. 2. 16:10
 8/10 anonim ***** válasza:

Fogj egy tükröt, úgy jobban látod, mi a szitu. Nálam az első pár borotválkozásnál jól jött. Ma már gyorsan megy. A szőr növekedésével ellentétes irányba húzd a borotvát.

21N

2017. nov. 3. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
A szőr növekedésével ellentétes fentről le vagy lentről fel van? :'D
2017. nov. 3. 19:36
 10/10 anonim ***** válasza:
Lentről felfelé. :D Ha fentről lefelé csinálod, borostás marad. De nagyon egyszerű, próbáld ki mindkét módon. Majd látod, neked hogy szimpatikusabb.
2017. nov. 3. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!