Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nagyon gyors praktika kéne...

Nagyon gyors praktika kéne arra, hogy megnöljön a hajam. Lehetséges?

Figyelt kérdés

Nagyon sokszor festettem a hajam, és most a szőkítésnél nagyon sok hajszálam kihulott(akkora gombócokat szedtem ki, ami simán el mehetett volna egy mókusnak) és tőből néhol leégett az egész. Ahol tudtuk, levágattam, Szóval most nagyon pici, na meg ugye oldalt is le van nyírva, Szóval eléggé kevés hajjal rendelkezem. Ez ellen valami házi(vagy nem házi) módszerekkel nem tudnátok segíteni? Nagyon megköszönném.

15L



2017. nov. 2. 12:02
 1/2 anonim ***** válasza:

Kíméld. A szőkítést az én hajam sem szerette. Most már csak olyan színre festem, amihez nem kell leszivatni.

Keress egy jó hajbalzsamot, ami ápol, selymesít. Csak ne rontsd el további szőkítéssel, vasalással, stb.

A többit az idő megoldja. Addig meg gondolj arra, hogy a rövid hajnak is megvan az előnye. Kell néha egy kis változatosság.

Én is a hosszú hajat szeretem, de azért néha levágatom, mert jó egy kicsit más frizura.

2017. nov. 2. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
64%
Ricinusolaj, Bánfi hajszesz. Hol szőkítették a hajad, hogy ennyire tönkrement? Én magamnak szőkitettem feketéről, kb 2 napja, hogy vörös lehessen, és semmi baja nem lett a hajamnak. Nem is száraz.
2017. nov. 2. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!