Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Igaz, hogy én még lehet, hogy...

Igaz, hogy én még lehet, hogy azért nem menatruálok mert nagyon vékony vagyok és így a szervezetem nem biztos benne, hogy, , felkészültem, ,?

Figyelt kérdés

(172cm 47kg) 14/L

(Gondolom ,hogy genetika stb. De valaki ezt mindta nekem és csak érdekel ,hogy igaz e)



2017. nov. 4. 10:17
 1/5 anonim ***** válasza:
44%
A zsírszövet raktározza a női nemi hormonokat.
2017. nov. 4. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem a tükörben látott kép számít ebben az esetben.
2017. nov. 4. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Baromi sovány vagy, az már egyszer biztos. Neked vagy 10 kg-ot híznod kéne, hogy ideális alkatod legyen, mert jelenleg kórosan sovány vagy. Mondjuk ez lehet genetika miatt is. De ha te magad akaratából vagy ilyen vékony, mert fogyókúrázol, akkor sürgősen hagyd abba!

És egyáltalán nem biztos, hogy a súlyod miatt nem jött még meg a vérzésed. Lehet csak szimplán késő érő típus vagy.

2017. nov. 4. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
17 éves korig ráér megjönni
2017. nov. 5. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Nem fogyózt soha ez genetika hogy ilyen vékony vagyok..

Nem vagyok amúgy kórosan sovány megkérdeztem a dokit...

Tudom hogy ráér meg minden csak érdekelt hogy ez 9sszefüggésben van e a menstruációval..

Köszi az eddigi válaszokat!

2017. nov. 5. 12:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!