Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Volt már hasonló élményetek?

Volt már hasonló élményetek?

Figyelt kérdés

Röviden:

-nyilalló, éles fájdalom a hüvelyben, végbélben, néha a húgycsőben is, ezek menstruáción kívül szoktak lenni, nem állandóak, egyszer-egyszer jönnek

-kellemetlen érzés "ott lent", ez sem állandó

-érzékeny a szeméremtestem, szeméremdombom

-szintén menstruációk között hasfájdalom, nem állandó

-a derekam, csípőm is szokott fájni, nem tudom, hogy abból sugárzik-e néha a fájdalom vagy fordítva

-középidőben fehéres, sárgás nyálkás valami szokott folyni, de nem nagy mennyiségben, rossz szaga nincs

-hipochonder vagyok, nyár óta sztresszelek és még soha nem éltem meg olyannyira erősen stresszes periódust, mint az idei nyár 3 hónapja, valószínűleg felborult a hormonháztartásom, a menstruációm is rendetlen lett...

-nemi életet élek, de nem hinném, hogy kicsapongó stílusban, jelenleg a második barátom van, nemi betegségre is gyanakszom emiatt

akinek van hasonló tapasztalata, írjon...

két hét múlva megyek nődokihoz...csak már fejen állok a stressztől



2017. nov. 6. 13:26
 1/2 anonim ***** válasza:

Középidőben a nyálka normális.

A fájdalom sok mindentől lehet. Ha végbél tájékán is érzed és nemcsak mensikor fáj a hasad, akkor lehet pl. ciszta.

Érdemes lenne elmenni nőgyógyászhoz és akkor az is kiderül, hogy van-e nemi betegség. De ha valami fertőzésed lenne, akkor nagy valószínűséggel lenne rossz szagú folyás és viszketés, égő érzés is folyamatosan.

2017. nov. 6. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem már előbb elkellett volna menned orvoshoz. Lehet fertőzés, lehet méh vagy hüvely gyulladás. Lehet húgyuti fertőzés is. Majd az orvos megmondja.
2017. nov. 6. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!